TOPsport futsal A lygoje – 34 įvarčiai per trejas rungtynes © zalgiris.lt nuotr.

Savaitgalį sužaistos trejos „TOPsport futsal A lygos“ rungtynės, per kurias buvo įmušti net 34 įvarčiai.

Įspūdingiausiai pasirodė trečią pergalę sezone iškovojusi „Gargždų pramogų“ komanda, į VIP vartus sumušusi net 12 įvarčių. Dėl „Kauno Žalgirio“ dalyvavimo Baltijos futsal klubų taurėje, šios komandos akistata Vilkaviškyje su „Bruklinu“ nukelta vėlesniam laikui.

Lyderiai

Praėjusiais metais už atkrintamųjų borto likusi „Gargždų pramogų“ komanda naująjį sezoną pradėjo idealiai. Trejos rungtynės – trys pergalės ir užimama pirmoji vieta turnyro lentelėje. Trečioji iš jų iškovota dešimties įvarčių skirtumu.

Įdomu tai, kad namie žaidę ir pačioje rungtynių pradžioje pasižymėję VIP futbolininkai iki 15 minutės pirmavo. Tačiau vėliau pateko į siaubingą duobę, iš kurios išlipti nesugebėjo. Likus žaisti penkias minutes iki pertraukos, mažeikiškiai nesužiūrėjo Donato Stankevičiaus, kuris, stovėdamas prie tolimojo virpsto, tiesiog uždarė tikslų perdavimą.

Netrukus po kampinio pasižymėjo Deividas Reimaris, varžovų vartininkui vartus palikus – Paulius Lotužys, po gražios atakos – Deividas Lukošius. Ir visa tai įvyko vos per tris minutes.

Po pertraukos savo asmeninę statistiką gerinosi praktiškai visų Gargždų atstovai, o VIP savo antrąjį įvartį pelnė esant rezultatui 1:8.

VIP per tris turus jau antrą kartą varžovams nusileidžia dešimties įvarčių skirtumu. Pirmajame ture šią komandą 10:0 įveikė „Kauno Žalgiris“.

Mažeikių VIP – „Gargždų pramogos“ 2:12

Įvarčiai: G. Klemenis 2; D. Lukošius 4, D. Stankevičius 3, D. Reimaris, P. Lotužys, K. Urbaitis, A. Bačanskis, M. Šigajev.

**********

Turo rungtynėse antrą pergalę iškovojo ir į trečią poziciją lentelėje pakilo „Radviliškio“ atstovai. Radvilieškiečiai po itin atkaklios ir permainingos kovos namuose 6:5 nugalėjo „Kėdainiai United“ komandą.

Tarsi pramiegoję rungtynių startą svečiai pirmąkart kamuolį iš tinklo traukė sužaidus vos 25 sekundes. Po perdavimo iš dešiniojo krašto smūgiu į tuščius vartus pasižymėjo Titas Boriavičius.

Kiek daugiau nei po minutės Nerijus Volkovas sulaukė perdavimo iš dešinės, neskubėdamas atliko verpstę bei padidino komandos pranašumą iki 2:0. Vėliau radviliškiečiai pirmavo 3:1, o dar vėliau, Rimvydui Lipnevičiui užsidirbus raudoną kortelę – 6:3.

Neturėdami ko prarasti, svečiai po gražių individualių veiksmų per paskutines dvi rungtynių minutes skirtumą sušvelnino iki minimumo. Dar labiau pagerinti situacijos neužteko laiko.

FSK „Radviliškis“ – „Kėdainiai United“ 6:5

Įvarčiai: N. Volkovas 3, T. Boriavičius, A. Augustinaitis, J. Gulbinas; N. Malakauskas 2, N. Žitkauskas 2, K. Petravičius (į savo vartus)

**********

Trečiose savaitgalio rungtynėse pirmąją sezono pergalę iškovojo „Akmenės kraštas“. Akmeniškiai 6:3 buvo pranašesni už trečiąją nesėkmę patyrusią „VGTU Vilkų“ ekipą, kuri rungtynes pradėjo dviem pelnytais įvarčiais.

Sužaidus beveik tris minutes, preciziškai tiksliu tolimu baudos smūgiu pasižymėjo Aurimas Pukevičius, o įpusėjus kėliniui, po kontratakos pabėgęs Lukas Tatarūnas skirtumą padvigubino.

„Vilkų“ nelaimei, gera pradžia netapo puse darbo. Jonatanas da Silva, Luizas Felipe Goncalves ir Jose Wellingtonas dubliais varžovų pastangas pavertė perniek.

Antrojo kėlinio viduryje A. Pukevičius dar sugebėjo išlyginti rezultatą iki 3:3, tačiau paskutinės dešimt minučių priklausė „Akmenės krašto“ legionieriams.

„Akmenės kraštas“ – „VGTU Vilkai“ 6:3

Įvarčiai: Jonatan da Silva 2, Luiz Felipe Goncalves 2, Jose Wellington 2; A. Pukevičius 2, L. Tatarūnas.