„Topo centras Euronics“ moterų I lygoje įvyko pernykščių finalininkų akistata © lff.lt

Nuo kovo 27 iki 30 dienos truko „Topo centras Euronics“ moterų I lygos 2-asis turas. Jo metu tik „Hegelmann“ B ir „Vilkijos“ komandos pratęsė savo pergalių serijas.

Penktadienį Vilniuje susikirto pernykščio finalo dalyvių keliai. Šįsyk MFA „Žalgiris“ B-MRU net 7:0 nugalėjo telšietes ir skambiai pradėjo savo žygį 2024-ųjų sezone. Simboliška, kad hetriką pelnė Justina Blaževičiūtė, pati pernai atstovavusi „Džiugui“. Kitus įvarčius įmušė Aivė Andriuškevičiūtė, Glorija Rozenkovič ir Laura Grucytė.

FC „Hegelmann“ B komanda išvykoje 5:1 nugalėjo lygos debiutantes iš sostinės. MFA „Bites“ pirmavo po Arianos Lickūnaitės įvarčio, tačiau Kauno rajono atstovės persvėrė rezultatą savo naudai dėka Vanesos Vasiliauskaitės ir Emos Kriaučiūnaitės, kurios, atitinkamai, pasižymėjo dubliu ir hetriku.

Vos vienas įvartis krito Utenoje, kur „Utenos Utenis“ priėmė vilkijietes. Nemuno krašto futbolininkėms pergalę 1:0 suteikė Kamilės Vaitkevičiūtės taiklus smūgis 87 minutę.

Šiaulių miesto derbyje susitiko FK „Gintra“ B ekipa su FA „Šiauliai“-ŠSG atstovėmis. Rungtynių šeimininkės sėkmingiau sužaidė pirmą rungtynių dalį, kai dublį pelnė Meida Proscevičiūtė ir įvartį pridėjo Eitvydė Valantinaitė, o skirtumą sušvelnino Sonata Durienė. Po pertraukos „Gintros“ dublerių persvara išaugo po Meidos Proscevičiūtės trečiojo įvarčio ir Kamilės Gudelevičiūtės įvarčio į savus vartus. Jotvilė Šapaitė rungtynių pabaigoje realizavo du baudinius, tad galutinis rezultatas tapo 5:3.

Savo pirmąją 2024 metų rungtynių patirtį FK „Nevėžis“ įprasmino pergale išvykoje. Kėdainių atstovės viešėjo Plungėje ir sėkmingai sužaidė rezultatu 3:0. Įvarčius į „Babrungo“ vartus pelnė Deimantė Griesiūtė, baudinį realizavusi Gabrielė Ragauskaitė bei Eva Gecevičiūtė.

Šeštadienį turas finišavo futbolo klubo „Žalgiris“ atstovių įtikinama pergale 11:0 prieš FK „Saned“ B ekipą. Galimybe pelnyti keturis įvarčius pasinaudojo Elzė Kiškūnaitė, o Agnei Jakiūnaitei tai nepavyko, kadangi pastaroji atliko hetriką ir nerealizavo baudinį. Likusius vilniečių įvarčius įmušė Kamilė Medvedeva, Lėja Banevičiūtė ir Aneta Chvoinicka. Vienas įvartis krito nuo „Saned“ žaidėjos į savus vartus.

„Topo centras Euronics“ moterų I lygos 3-iojo turo rungtynės numatytos balandžio 12–14 dienomis.