„Topo centras Euronics“ moterų A lygos 15-ojo turo apžvalga © lff.lt

Sekmadienį sužaistos trejos „Topo centras Euronics“ moterų A lygos rungtynės, kuriose pergales iškovojo aukštesnes pozicijas užimančios komandos. Čempionato lyderė „Gintra“ užtikrintai susitvarkė su „Saned“, „Hegelmann“ beveik prarado galimybes kabintis į prizinį trejetą, o MFA „Žalgiris“-MRU, kiek netikėtai, iki paskutinių minučių neturėjo ramybės akistatoje su „Banga“.

15-ojo turo rezultatai

MFA Žalgiris-MRU 1:0 FK Banga | FIFA+ rungtynių įrašas

FC Hegelmann 0:2 FK TransINVEST | FIFA+ rungtynių įrašas

FK Saned 0:7 FK Gintra | FIFA+ rungtynių įrašas

„Gintros“ įvarčių septynetas. Įprastai tokio pobūdžio rungtynės vyksta iki pirmojo įvarčio, o dvikovoje Joniškyje tas pirmasis įvartis krito labai greitai. Sužaidus vos keturias minutes, čempionės surengė parodomąją ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Trista Celine Seara. Puolėja nesmūgiavo stipriai, tačiau ir nereikėjo – varžovių vartininkė buvo bejėgė.

Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, į aikštės šeimininkių vartus buvo skirtas baudinys. Prie žymos stojusi pirmojo įvarčio autorė neklydo bei įformino dublį. Antrajame kėlinyje T. C. Seara nerealizavo baudinio, bet hetriką vis tiek pasiekė.

Įdomu tai, kad per rungtynes į „Saned“ vartus buvo skirti net 3 baudiniai. Trečiasis jau buvo patikėtas Monicai Hagstrom, žaidėja pasitikėjimą pateisino, pataikiusi į vartų devyniukę.

Gražiausias rungtynių įvartis priklauso Erikai Šupelytei. „Gintrai“ pirmaujant 2:0, „Saned“ komanda prasižengė, o E. Šupelytė tiesioginiu smūgiu maždaug iš 20 metrų atstumo varžovių vartininkei nepaliko jokių vilčių. Galutinį rezultatą fiksavo Dominykos Misiūnaitės įvartis.

Ant karštų žarijų. Vis dar apie pirmą vietą svajojančios MFA „Žalgirio“-MRU futbolininkės 80 minučių ieškojo kelio prie tigrių vartų ir tik likus dešimčiai minučių iki susitikimo pabaigos tą kelią surado.

Žalgirietės nuo pat susitikimo Vilniuje pradžios turėjo milžinišką persvarą. Ugnė Lazdauskaitė dukart buvo pabėgusi viena prieš varžovių vartininkę. Tačiau kamuolys kaip nekrito į vartus, taip nekrito. Galiausiai, ta pati U. Lazdauskaitė smūgiu į viršutinį vartų kampą iš 16 metrų pasiekė savo.

„Jei būtumėm neįmušusios, būtų neteisinga“, – po rungtynių kalbėjo MFA „Žalgirio“-MRU komandos narės.

Per tašką nuo medalio. Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda Kaune nugalėjo „Hegelmann“ bei praktiškai užsitikrino medalius. Kokios spalvos? Laikas parodys. Likus 5 rungtynėms iki sezono pabaigos, „TransINVEST“ „Hegelmann“ ekipą lenkia net 14 taškų.

Tarpusavio dvikovoje įvarčio žiūrovams teko laukti daugiau nei pusvalandį. Yorcelly Isoleth Humphreys Abella puikiu perdavimu apdovanojo Edithą Garcią Falero, o ši, atsidūrusi viena prieš vartininkę, neklydo.

Viešnios ir po įvarčio buvo geresnė komanda, tačiau ramesnio gyvenimo sulaukė tik 88 minutę. Būtent tada krito antrasis įvartis. Varžovių aikštės pusėje paspaudusios „Hegelmann“ gynėjas, „TransINVEST“ futbolininkės perėmė kamuolį – šis pasiekė baudos aikštelėje buvusią Valeriją Postol, o ši smūgiu iš aštraus kampo nuo virpsto nuginklavo Gretą Lukjančukę.