Titulų badas nutrauktas: „Manchester United“ triumfavo Lygos taurės finale © Action Images via Reuters nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Carabao“ taurės finalo rungtynėse „Manchester United“ rezultatu 2:0 palaužė „Newcastle“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 33 minutę. Po Luke'o Shaw perdavimo iš standartinės padėties kamuolį į vartus smūgiu galva pasiuntė Casemiro.

„Raudonieji velniai“ padvigubino savo persvarą dar po 6 minučių. Po Marcuso Rashfordo smūgio kamuolio skriejimo trajektoriją pakeitęs „šarkų“ gynėjas Svenas Botmanas įsimušė įvartį į savus vartus.

Antroje rungtynių pusėje „Newcastle“ futbolininkai neberado savyje jėgų sugrįžti į rungtynes ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Tai yra pirmasis trofėjus po beveik šešerių metų pertraukos. Eriko ten Hago auklėtiniai šiame sezone vis dar kovos dėl Europos lygos, FA Taurės ir „Premier“ lygos titulų.