Titulo dar teks palaukti: tris įvarčius antrajame kėlinyje pasiekęs "Man Utd" atėmė pergalę iš "Man City" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko aštuntosios 33-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione įvyko Mančesterio derbis, kuris galėjo "Manchester City" ekipai atnešti čempionų titulą. Galingai pirmąjį kėlinį pradėję "miestiečiai" visiškai netikėtai iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir turėjo atsisveikinti su viltimis šiandien iššauti šampaną - "Man Utd" įsirašė pergalę rezultatu 3-2.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo galingai - per pirmas keletą minučių žaidimas buvo gana apylygis, tačiau vėliau "miestiečiai" įsivažiavo ir visiškai dominavo aikštėje.

Pirmasis įvartis krito 25-ąją minutę - Vincentas Kompany užsiėmė gerą poziciją po kampinio ir galingu smūgiu galva išvedė "Man City" į priekį.

Netrukus - 30-ąją minutę - "United" komandai buvo suduotas dar vienas skaudus smūgis. Prastai kamuolį išmušęs Davidas De Gea leido į greitą ataką išbėgti šeimininkams ir Ilkay'us Gundoganas, meistriškai sustabdęs kamuolį, tiksliu smūgiu padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Man City" turėjo visą krūvą progų pelnyti trečiąjį ir ketvirtąjį įvartį, tačiau labiausiai Pepą Guardiola nuvylė Raheemas Sterlingas, kuris nerealizavo bent dviejų šimtaprocentinių progų.

Atrodė, kad "Man City" ekipos nuo pergalės šiandien jau niekas nebesulaikys, tačiau "Man Utd" pasitikėjimas grįžo antrajame kėlinyje, kai 53-ąją minutę Paulis Pogba nuginklavo Edersoną ir sumažino atsilikimą iki įvarčio.

"Miestiečiai" po netikėto įvarčio liko kiek sutrikę ir to pasekoje jau kitos atakos metu gavo dar vieną antausį. Tas pats P. Pogba pabėgo nuo varžovų gynėjų ir smūgiu galva idealiai išpildė Alexio Sanchezo perdavimą - rezultatas tapo 2-2.

"Man City" visiškai prarado žaidimo kontrolę, o "Man Utd" ir toliau gadino nervus "be penkių minučių Anglijos čempionams". 69-ąją minutę "Etihad" stadionas buvo nutildytas - Chrisas Smallingas standartinės situacijos metu pasiuntė vinį į "miestiečių" karstą: rezultatas tapo 2-3.

Šeimininkai bandė išsigelbėti likusio laiko metu, turėjo dar bent tris realias progas išlyginti rezultatą, tačiau puikiai per likusį laiką apsigynusi "United" neleido varžovams jų akivaizdoje užsitikrinti čempionų titulo.

Tai buvo vos antrasis "Man City" pralaimėjimas šiame sezone, tačiau ir po jos "miestiečiai" yra padėties šeimininkai, tiesa, kitame ture lengva iškovoti pergalės, kuri užtikrintų pirmąją vietą, nebus - laukia rungtynės išvykoje su "Tottenham".

Antroje vietoje esantis "Man Utd" nuo savo oponentų atsilieka 13 taškų skirtumu.

"Man City" 2 - 3 "Man Utd"
25' [1 - 0] V. Kompany
30' [2 - 0] I. Gundogan
53' [2 - 1] P. Pogba
55' [2 - 2] P. Pogba
69' [2 - 3] C. Smalling