Tite: "Tik Ronaldo ir Messi yra geresni už Neymarą"

Brazilijos rinktinės treneris Tite toliau laikosi nuomonės, kad Neymaras yra tarp trijų geriausių planetos futbolininkų.

Neymaras po ilgos pertraukos pagaliau galės grįžti į rungtynių režimą. Visą vasarą su išvykimu iš PSG sietas brazilas prisijungė prie nacionalinės komandos ir jau šiąnakt turės galimybę pasirodyti aikštėje prieš Kolumbiją.

"Jeigu Neymaras nebūtų pasiruošęs žaisti, tuomet jo nebūtų rinktinėje", – apie žaidėjo fizinę būklę kalbėjo Tite.

"Mes niekada neužbėgame įvykiams už akių, kai tai liečia žaidėjo sveikatą. Tiek aš, tiek visas trenerių štabas atidžiai seksime jo situaciją. Jis yra pasiruošęs žaisti ir padėti komandai, kaip jis tai darė iki pat šiol", – tęsė treneris.

Kalbėdamas apie pačio žaidėjo meistriškumą, Tite pridūrė, kad už Neymarą yra pranašesni tik du futbolininkai. Be to, strategas jį kartu su Edenu Hazardu laiko didžiausiais šios eros talentais.

"50 procentų visų Brazilijos įvarčių buvo pelnyti, kai žaidė Neymaras. Jis tai mušė įvarčius, tai atliko rezultatyvius perdavimus.

Pagal individualų meistriškumą jis nusileidžia tik Cristiano Ronaldo ir Lioneliui Messi. Abu žaidėjai yra iš kitos eros. Šioje eroje aš į vieną eilę statau Neymarą su Edenu Hazardu, kurie man abu yra išskirtiniai žaidėjai. 

Neymaras ir Hazardas aikštėje mąsto panašiai, tačiau Neymaro pranašumas yra tai, kad jis viską atlieka greičiau. Jis paprasčiausiai yra nesustabdomas", – kalbėjo Tite.

Straipsnio įvertinimas: 6 5
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos