Tik po keitimo aikštėje pasirodęs E. Haalandas pelnė "hat-tricką" ir atvedė BVB į dramatišką pergalę

Šeštadienį tęsiasi 18-ojo "Bundesliga" pirmenybių turo kovos.

Neįtikėtiną pergalę svečiuose pasiekė Dortmundo "Borussia", kuri rezultatu 5:3 palaužė "Augsburg" futbolininkus.

Būtent "Augsburg" ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai 34-ąją minutę pasižymėjo Florianas Niederlechneris. Tai buvo vienintelis įvartis pirmoje mačo dalyje.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dar vienu įvarčiu - 46-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Marco Richteris.

BVB vos po trijų minučių sušvelnino atsilikimą, kuomet puikiai baudos aikštelėje varžovus suklaidinęs Julianas Brandtas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Vis tik "Augsburg" jau 55-ąją minutę susigrąžino dviejų įvarčių persvarą, kai antrąjį savo įvartį pelnė F. Niederlechneris.

BVB treneris Lucienas Favre iškart po praleisto trečiojo įvarčio į aikštę metė naująjį komandos pirkinį Erlingą Haalandą, kuris jau 59-ąją minutę pelnė pirmąjį savo įvartį Vokietijoje.

Svečiai rezultatą išlygino jau 61-ąją minutę, kuomet kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Jadonas Sancho.

70-ąją minutę Thorganas Hazardas nepagailėjo perdavimo vienam prieš vartus stovėjusiam E. Haalandui, kuris persvėrė rezultatą BVB naudai.

Dortmundo ekipos naujokas apsukų mažinti nesiruošė ir 79-ąją minutę užbaigė savo "hat-tricką" bei įtvirtino savo komandos pergalę.

"Borussia" po šios pergalės sugrįžo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

"RB Leipzig" 3:1 "Union"

"Koln" 3:1 "Wolfsburg"

"Hoffenheim" 1:2 "Eintracht"

"Mainz" 1:2 "Freiburg"

"Dusseldorf" 0:1 "Werder"