Tiesioginiai rungtynių "Real" - "Mallorca" komentarai © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionato 36-as turas
"%c00003" 2 - 3 "%c00021"
11' [1 - 0] Samuel Eto'o
18' [1 - 1] Francisco Pavon
36' [1 - 2] Samuel Eto'o
43' [1 - 3] Alejandro Campano
50' [2 - 3] Luis Figo iš 11 metrų

Aš, Artūras Salda, dėkoju visiems, aukojusiems savo miegą dėl šių labai įtemptų rungtynių, ir linkiu jums labos nakties. Taip pat kviečiu jus rytoj, 20:25 kartu stebėti rungtynes tarp "Sevilla" ir "Valencia" vienuolikių.

Šis ir rungtynių tarp "Celta" ir "Barcelona" rezultatai yra tarsi dovana čempionato lyderei "Valencia" ekipai. Jai rytoj užtenka svečiuose laimėti prieš "Sevillą" ir ji - Ispanijos čempionė po dviejų metų pertraukos.

90+3' Teisėjas skelbia kiek netikėtą "Mallorca" pergalę 3-2. Ir ne kur kitur, o "Real" namuose - "Santiago Bernabeu" stadione. Sveikina vienas kitą svečių futbolininkai, o "Real" jau po trečiose iš eilės rungtynėse aikštę palieka nuleistomis galvomis.

90+2' Nuošalėje atsiduria net keturi "Real" žaidėjai.

90+2' Real atakuoja visomis išgaliomis ir jiems tai neblogai sekasi. Tačiau trūksta trupučio sėkmės.

90+2' Mallorca tik gavusi proga prisiliesti prie kamuolio, muša jį kiek galima toliau į priekį.

90+1' Teisėjas pridėjo tris minutes.

90' Prie Mallorcos baudos aikštelės griaunamas karališkojo klubo žaidėjas, tačiau teisėjas tyli.

88' Ronaldo visiškai laisvas smūgiuoja iš kelių metrų, tačiau kamuolys lekia tiesiai į Leo Franco rankas. Be tokiu atveju, teisėjas fiksuoja nuošalę.

87' Svečių puolėjai spaudžia "Real" gynėjus prie jų vartų.

86' Kampinis prie "Real" vartų. Nieko pavojingo sukurti nepavyksta.

85' Jau po kelių akimirkų panašią progą turi Mallorca, tačiau puikią reakciją demonstruoja Casilas. "Real" žaidėjai baudos aikštelėje griūna nuo kiekvieno prisilietimo.

84' "Real" skuba. Stengiasi kuo greičiau išsimesti kamuolį, smūgiuoti baudos smūgius. Ronaldo turi puikią progą pasižymėti, tačiau nepataiko į vartus iš maždaug 15-os metrų. Po to puolime prasižengia "Real". Ekranuose - rūstus Carloso Queirozo veidas.

82' Eto'o daro tai, ką dažniausiai daro šiose rungtynėse - guli ant žemės. Šįkart jį pargriovė Roberto Carlosas.

81' Dešimt minučių liko iki pagrindinio laiko pabaigos ir "Real" lieka vis mažiau laiko išplėšti pergalę, ar bent lygiasias.

79' Nuošalėje atsiduria Roberto Carlosas.

78' Dar vienas kampinis prie šeimininkų vartų vartų. Pagal kampinius 6-3 pirmauja šeimininkai. Tačiau šįkart nieko pavojingo sukurti nepavyksta.

76' Žiūrovai rodo savo nepasitenkinimą Queirozo sprendimu pakeisti Solarį švilpdami.

76' Real stiprina puolimą. Vietoj Solario aikštėje pasirodo jaunasis Portillo. Puolėjas vietoj saugo. Atrodo, kad dabar "Real" žais trim puolėjais - Raul, Ronaldo ir Portillo.

74' Pavojinga "Real" ataka, tačiau ją sustabdo šoninis teisėjas, švilpdamas nuošalę.

73' Eto'o griaunamas ir ilgai guli ant žemės. Figo neleistinai kovojo su kamerūniečiu. Mallorcos fanų džiaugsmui žaidėjas atsistoja ir šlubčiodamas nužingsniuoja toliau. Pagal smūgius į vartus 7-6 pirmauja "Real".

71' Keitimas karališkojo klubo gretose. Vietoj Raulio Bravo aikštėje pasirodo Estebanas Cambiasso.

70' Mallorca kontraatakuoja, tačiau Eto`o nusprendžia pristabdyti puolimą. "Real" spėja grįžti į gynybą ir išmuša kamuolį į užribį.

68' Brugginkas griaunamas vos tik gavęs kamuolį, tačiau teisėjas nusprendžia kortelės nerodyti.

67' Dar vienas keitimas svečių gretose. Įvartį įmušęs Campano keičiamas olandu Arnoldu Brugginku.

66' Už šią geltoną kortelę brazilas privalės praleisti sekančias Ispanijos čempionato rungtynes.

65' Įvartis!!!!!! 3-3!!!! Ronaldo!!!!! Tačiau teisėjas neįskaitė, kadangi Ronaldo sužaidžia ranka. Geltona kortele baudžiamas brazilas.

63' "Real" ataka. Kamuolį gauna Ronaldo ir perduoda jį tiesiai Mallorcos gynėjui.

62' Pagal pražangas 15-10 pirmauja Mallorca.

60' "Real" prasižengia puolime.

59' Neįtikėtiną progą pasižymėti turėjo Raulis Gonzalesas. Solari skersavo kamuolį prie pat galinės linijos, bet apylaisvis buvęs Raulis nesugebėjo iš kelių metrų pataikyti į vartus.

58' Kova ir toliau vyksta aikštės viduryje - nei vienai ekipai nepavyksta sukurti ko nors pavojingo.

57' Keitimas svečių gretose. Vietoj neblogai žaidusio Delibašičiaus aikštėje Nene.

57' Kova vyksta aikštės viduryje.

55' Po šio įvarčio kiek atgyjo "Santiago Bernabeu" susirinkę "Real" fanai.

50' Smūgiuos Figo. 2-3!!!!! Figo!!! Tačiau teisėjas liepia kartoti. Figo vėl muš. Ir antrą kartą portugalas nedaro klaidos. 2-3!!!

49' Roberto Carlosas skersavo kamuolį iš kairės, ir su Ronaldo kovoję gynėjai išmušė kamuolį už vartų. Kampinį kėlė Beckhamas. Figo griūna baudos aikštelėje kovodamas su Delibasičium dėl aukšto kamuolio ir teisėjas skiria abejotiną vienuolikos metrų baudinį. Leo Franco ir Delibasičius baudžiami geltonomis kortelėmis už ginčus su teisėju.

49' 11-os metrų baudinys į "Mallorca" vartus. Geltona kortele baudžiamas Delibasičius.

48' Gerą progą galėjo susikurti "Mallorca", tačiau nevisiškai tikslų perdavimą perėmė "Real".

46' Teisėjas skelbia antrojo kėlinio pradžią. Su kamuoliu "Real" futbolininkai.

Jei rungtynės baigtusi tokiu rezultatu, Valenciai rytoj užtenktų laimėti ir ji užsitikrintų čempionų titulą likus dviems turams iki čempionato pabaigos.

45+2' Pavojingas smūgis į "Real" vartus, tačiau Casilas sugeba pagauti kamuolį. Teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pabaigą. Kol kas 1-3 pirmauja svečiai.

45+1' Geltona kortele baudžiamas Raulis Bravo.

45+1' Solario smūgiuotą kamuolį sugauna Leo Franco.

43' Regis kartojasi praėjusių metų situacija. Svečiai priekyje 1-3. Baudos smūgiu įvartį pelnė Campano. Jis taikliai smūgiavo į dešinį viršutinį vartų kampą, ir per vėlai sureagavusiam Casilasui beliko palydėti kamuolį akimis.

43' Prie šeimininkų baudos aikštelės vėl griaunamas šiandien dažnokai mušamas Eto'o. Baudos smūgis į "Real" vartų pusę. Įvartis!!!!!! 1-3!!!!!

41' Eto'o ir vėl griaunamas aikštės viduryje. Pavonas neleistinai stabdo kamerūnietį.

40' Griaunamas Eto'o ir skiriamas baudos smūgis. Po jo kamuolio nepasiekia vienas iš svečių.

40' Nemažai darbo turi Leo Franco. "Real" tikrai neketina susitaikyti su pralaiminčiųjų role.

39' Iš toli Roberto Carloso smūgiuotas kamuolys skrieja greta vartų.

36' Individualus Eto'o reidas į "Real" baudos aikštelę. Kamerūnietis nesunkiai apsivaro tris gynėjus ir stipriai smūgiuoja į apatinį kairįjį vartų kampą. Casilas bejėgis ir svečiai vėl priekyje. Tai buvo jau 17-as kamerūniečio įvartis.

36' Įvartis!!!!!!! Eto'o!!!!! 1-2!!!!!!

35' Ilgokai ataką suregzti bando svečiai. Viskas baigiasi tolimu Corteso smūgiu, tačiau kamuolys atsitrenkęs į gynėją palieka aikštę.

33' Pavojinga situacija prie Real vartų, tačiau teisėjas skiria pražangą puolime Samueliui Eto`o.

31' Baudos smūgį muša Beckhamas, tačiau kamuolys atsitrenkia į žaidėjų sienelę.

30' Ronaldo griaunamas prie Mallorcos baudos aikštelės. Neleistinai dėl kamuolio kovojo Lussenhofas.

30' Marcosas griauna Figo.

29' Eto`o demonstruoja puikią kamuolio valdymo techniką, tačiau galiausiai kamuolį nesunkiai išmuša Casilasas.

27' Mallorca vis numuša kamuolį į užribį. Galiausiai "Real" smūgiuoja iš toli, tačiau Leo Franco nesunkiai atsaugojo.

25' Keli iš eilės kampiniai keliami prie Mallorcos vartų.

24' Su kamuoliu šeimininkai, tačiau greitai jį praranda. Tolimas perdavimas, tačiau kamuolio ir vėl nepasiekia Eto`o.

23' Pražanga puolime, o kamuolys skrieja virš skersinio.

23' Kampinis dabar bus keliamas jau visiškai priešingoje aikštės pusėje.

22' Beckhamas kelia, tačiau kamuolį galva numuša svečių gynėjas.

21' Kampinis prie Mallorcos vartų.

20' Kaip ir po pirmojo įvarčio, taip ir dabar ekipos apsikeičia netiksliomis atakomis.

18' Po Michelio Salgado uždirbto kampinio, Francisco Pavonas galva taikliai smūgiuoja į vartus. Tai yra trečiasis ispano įvartis šiame čempionate.

18' Įvartis!!!!!!!!!!! 1-1!!!!! Pavon!!!!!

16' Eto'o nepasiekia tolimo perdavimo ir kamuolys lekia už vartų.

15' Netiksliomis atakomis apsikeitė abi ekipos.

13' Kampinis prie Real vartų. Tačiau nieko pavojingo sukurti nepavyksta.

11' Eto`o pagavo tolimą perdavimą, palikdamas už savęs Raulį Bravo. Pastarasis vejasi kamerūnietį, kuris iš dešiniojo krašto smūgiuoja virš Casilaso. Puiki svečių kontraataka baigiasi puikiu įvarčiu.

11' ĮVARTIS!!!!!!!!!!!!!!! MALLORCA!!!!! 0-1!!! Eto`o!!!!!!

10' Viena po kitos rezgamos pavojingos atakos prie svečių vartų ir viena iš jų baigiasi Raulio smūgiu iš 10-ies metrų, tačiau puikią reakciją demonstruoja Leo Franco.

9' Roberto Carlos bando keisti atakos kraštą, tačiau smūgiuoja per stipriai ir Figo nepagauno kamuolio.

8' Real priversti net du kartus atiduoti kamuolį atgal, savo vartininkui.

8' Net du "Real" žaidėjai atsiduria nuošalėje.

7' Baudos smūgis skiramas prie Mallorca vartų, tačiau Roberto Carloso smūgiuotas kamuolys atsitrenkia į žaidėjų sienelę.

5' Aikštėje abi ekipos kovoja aikštės viduryje, ir nei vienai iš jų nepavyksta surengti ko nors pavojingesnio.

1' Teisėjas skelbia rungtynių pradžią ir pirmieji su kamuoliu yra svečiai. Delibašičius griaunamas, tik gavęs kamuolį. Kiek pagulėjęs ant žolės jis bando žaisti toliau.

Prieš šių rungtynių pradžią galime prisiminti praėjusių metų rungtynes tarp šių ekipų. Tuomet "Mallorca" svečiuose laimėjo net 5-1.

Labas vakaras mieli Eurofootball.lt lankytojai. Už kelių minučių turėtų prasidėti tiesioginė transliacija iš Madrido "Santiago Bernabeu" stadiono, kur Ispanijos čempionate antroje vietoje žengiantis "Real" priims svečius iš Balearų salų - "Mallorca" vienuolikę.