"Thun" ir toliau stebina futbolo pasaulį © Eurofootball.lt
Šiemet netikėtai visus nustebinęs ir į UEFA Čempionų lygos grupių etapą patekęs bei trečią vietą savo grupėję užėmęs "Thun" nesiliauja stebinęs futbolo pasaulio. Šįkart jie pirmose UEFA Taurės šešioliktfinalio rungtynėse namuose minimaliu rezultatu įveikė vienais iš favoritų laikomą "Hamburger SV" klubą.

Vienintelis brazilo Adriano Pimenta įvartis pirmojo kėlinio viduryje leido "Thun" 1-0 įveikti vienus iš "Bundesligos" lyderių bei pergale prie Šveicarijos klubo vairo debiutuoti naujajam treneriui Heinzui Peischlui.

Ekspertai pažymi, kad pagrindine "Hamburger SV" trečio iš eilės pralaimėjimo po žiemos pertraukos priežastimi yra tai, kad komandai padėti negali traumuotas Rafaelis van der Vaartas.

Pralaimėjimu Prahoje vietos "Slavia" ekipai baigėsi "Palermo" nepralaimėtų rungtynių serija. Italijos klubas, prie kurio vairo neseniai stojo Giuseppe Papadopulo turėjo pripažinti dar žiemos pertraukos nebaigusių čekų pranašumą 2-1, kai antrojo kėlinio pradžioje kamuolį savus vartus nukreipė Italijos rinktinės gynėjas Andrea Barzagli, kurį treneris nusprendė pakeisti netrukus..

Vėlyvas "Stuttgart" saugo Danijelio Ljubojos įvartis į "Middlesbrough" vartus leido kiek padidinti Vokietijos klubo viltis patekti į kitą etapą, nors jie namuose pralaiminėjo 0-2. Savaitgalį net 3-0 sutriuškinę Londono "Chelsea" Anglijos klubo futbolininkai pakiliai rungtyniavo ir šiose rungtynėse. Svečiai į priekį išsiveržė sužaidus 20 minučių, kai individualiu reidu įvartį įmušė veteranas Jimmy Floydas Hasselbainkas. Rezultatą sužaidus vos minutę antrajame kėlinyje padvigubino Stuartas Parnaby, į vartus nukreipęs George`o Boatengo skersuotą kamuolį.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos vasario 23 dieną.

UEFA Taurės šešioliktfinalio pirmosios rungtynės ketvirtadienį

"Thun" 1 - 0 "Hamburger SV"
30` [1 - 0] Adriano Pimenta

Prahos "Slavia" 2 - 1 "Palermo"
28` [1 - 0] Lukas Jarolim
40` [1 - 1] Kewullay Conteh
49` [2 - 1] Andrea Barzagli (į savus vartus)

"Stuttgart" 1 - 2 "Middlesbrough"
20` [0 - 1] Jimmy Floyd Hasselbaink
46` [0 - 2] Stuart Parnaby
86` [1 - 2] Danijel Ljuboja