Telšiuose pergalę šventęs „Žalgiris“ pratęsė dominavimą A lygoje © Elvio Žaldario nuotr.

„TOPsport A lygoje“ pergalių seriją iki penkių pratęsė lyderis Vilniaus „Žalgiris“. 18-ojo turo akistatoje svečiuose vilniečiai net 4:0 nugalėjo Telšių „Džiugą“.

Vladimiro Čeburino kariauna pelnė du greitus įvarčius: 10-ąją minutę Giedriaus Matulevičiaus perdavimą tiksliu smūgiu galva pavertė Liviu Antalis, o po dviejų minučių kamuolį apmaudžiai į savo vartus nukreipė Bacary Sane.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Žalgiris“ dar labiau padidino pranašumą. Po Joelio Bopesu perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Adama Fofana.

Po pertraukos vyravo atviras futbolas – progų pasižymėjo turėjo ir džiugiečiai. Arčiausiai įvarčio buvo Mantas Pikčiūnas, stipriu smūgiu sukirtęs kamuolį į virpstą.

Kitoje aikštės pusėje vartų konstrukciją sudrebino Ovidijus Verbickas, puikios progos nerealizavo Arminas Hodžičius, visgi, 70-ąją minutę savo tikslą pasiekė Paulius Golubickas.