Teisėjo užkeikimą pralaužę meksikiečiai pergale pradėjo pasaulio čempionatą (VIDEO)

Penktadienį tęsiasi 2014 metų pasaulio čempionatas. Brazilijoje šiandien bus sužaistos trejos rungtynės, o pirmosios įvyko Natalio miesto stadione.

A grupėje olimpiniai čempionai meksikiečiai 1-0 (0-0) palaužė Kamerūno rinktinę.

Rungtynių pradžioje puolime aktyviau žaidė didesnį palaikymą stadione turėję meksikiečiai.

3 minutę P.Aguilaras nesėkmingai bandė skersuoti kamuolį į baudos aikštelę, po keturių minučių O.Peralta atsidūrė atakos smaigalyje, bet teisėjas užfiksavo nuošalę.

10 minutę G.Dos Santosui pavyko pasižymėti, tačiau arbitras buvo negailestingas- nuošalė.

Po varžovų išpuolių bangos atsigavę afrikiečiai taip pat pelnė įvartį, kurio teisėjas nusprendė neįskaityti.

Įsidrąsinę Kamerūno rinktinės žaidėjai vėl metėsi į puolimą - puikios progos neišnaudojo S.Eto'o, smūgiavęs šalią vartų.

23 minutę prieš Meksikos vartų kilo sumaištis, bet kamuolys buvo nuspirtas į aikštės vidurį.

Varžovų apgultį atlaikę Miguelio Herreso auklėtiniai vėl perėjo į puolimą. 29 minutę G.Dos Santosas po kampinio nuginklavo Itandje, arbitras liko ištikimas savo principams - įvartis neįskaitomas.

Prieš pertrauką meksikiečiai surengė dar porą išpuolių, tačiau jie buvo bevaisiai.

Į aikštę sugrižę futbolininkai pasižymėjo abipusėmis šiurkščiomis pražangomis.

56 minutę Moreno tik pražanga sustabdė pavojingą Mbia reidą ir buvo "apdovanotas" geltona kortele. Baudos smūgį atlikęs Assou-Ekotto pavojingai smūgiavo kamuolį, bet buvo netikslus.

60 minutę O.Peraltai pavyko pralaužti užkeikimą - jis pakartojo netikslų G.Dos Santoso smūgį ir išvedė į priekį meksikiečius - 1-0.

Blankiai žaidę afrikiečiai po dešimites minučių priartėjo prie varžovų vartų, tačiau atliko netikslų perdavimą.

77 minutę M.Herrerai beliko skėsčioti rankomis - jo auklėtinia neišnaudojo dar vienos progos.

Antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs J.Hernandezas puikiai perdavė kamuolį - Kamerūno gynėjas tik paskutinę akimirką išmušė kamuolį.

Susitikimo pabaigoje Moukandjo turėjo dvi progas išplėšti lygiąsias, bet savo šansais nepasinaudojo. 92 minutę J.Hernandezas griebėsi už galvos - sulaukęs puikaus perdavimo šovė virš vartų.

Po poros akirmirkų meksikiečiai triumfavo ir įsirašė pirmąją pergalę pasaulio čempionate.

Startinės sudėtys:

Meksika: Ochoa, Rodriguez, Marquez, Herrera, Layun, Dos Santos, Moreno, Guardado, Peralta, Aguilar, Vazquez.

Kamerūnas: Itandje, Assou-Ekotto, Nkoulou, Djeugoue, Song, Moukandjo, Eto'o, Choupo Moting, Chedjou, Mbia, Enoh.