Tautų lygos finalinis ketvertas: trenerių komentarai, tvarkaraštis, Modričiaus šansas © AFP nuotr.

Trečiadienį prasidės UEFA Tautų lygos A diviziono finalo ketvertas. Susitikimai vyks dviejose stadionuose: Roterdamo „Feyenoord“ stadione, kuris talpina 47,5 tūkst. žiūrovų, ir „FC Twente“ stadione, kuriame telpa 30,2 tūkst. sirgalių. 

Finalo ketverte kausis Nyderlandai, Kroatija, Ispanija ir Italija.

Turnyro šeimininkams Nyderlandams tai puiki proga iškovoti pirmąjį didįjį trofėjų nuo 1988 metų, kuomet „skrajojantys olandai“ tapo Europos čempionais. Prieš 4 metus šiame finalo ketverte olandai krito prieš Portugaliją.

Luka Modričiaus vedamiems kroatams tai pirmas šansas į savo lentyną įsidėti tokio prestižo trofėjų. Ispanija gali pergalingai pradėti savo erą prie naujo trenerio, Luiso de la Fuentes. Tuo metu Italija turi galimybę iškovoti antrą trofėjų per du metus, kuomet šio laikotarpio viduryje sensacingai nepavyko prasibrauti į pasaulio čempionatą.

Trenerių komentarai:

Ronaldas Koemanas (Nyderlandai): „Laukiame rungtynių, kadangi tai yra pusfinalis, o mes žaidžiame Olandijoje. Turime gerą komandą bei daug energijos pasiekti finalą, tačiau Kroatija yra labai stipri komanda. Jie daug pasiekė per pastaruosius metus, bus sunku. 

Zlatko Daličius (Kroatija): „Tai puikus pasiekimas būti tarp keturių geriausių Europos komandų. Mūsų pasiekimas jau yra geras, tačiau čia atvvykome laimėti medalį. Dirbome dėl šio tikslo, norime tai parodyti aikštėje.


Luisas de la Fuente (Ispanija): Jaučiuosi laimingas, kad turiu šią nuostabią galimybę kovoti su trim nuostabiom komandom, šiuo atveju laukia pusfinalis prieš Italiją, kuriuos aš, aišku, laikau rimtais varžovais. Labai tai vertiname ir džiaugiames, kad galėsime konkuruoti. Žaidžiame kaip lygūs su lygiais su visomis geriausiomis pasaulio komandomis, laukiame ir šio turnyro.

Roberto Mancini (Italija): Visų pirma, grįžti į finalo ketvertą yra puikus pasiekimas. Grupėje žaidėme prieš tokias stiprias komandas, kaip Vokietija, Anglija, Vengrija. Esame lemiamoje turnyro fazėje, akivaizdu, kad norime laimėti, kaip ir kiti, tačiau lengva nebus. Turėjau priimti tam tikrus sprendimus, gaila, kad kai kurie nepateko į sudėtį, tačiau visi žaidėjai, kurie čia yra, to nusipelnę. 

Tvarkaraštis:

Birželio 14 diena. 21:45. Nyderlandai – Kroatija

Birželio 15 diena. 21:45. Ispanija – Italija

Birželio 18 diena. 16:00. Kova dėl trečios vietos.

Birželio 18 diena. 21:45. Finalas. 


UEFA Tautų lygos finalo ketvertą tiesiogiai transliuos Viaplay. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...