Tautų lyga: vokiečių ir šveicarų įvarčių trileris bei netikėtas ispanų pralaimėjimas © AP nuotr.

Antradienį UEFA Tautų lygos A divizione sužaistos dvejos rungtynės.

Antrąją pergalę pirmenybėse pasiekė Ukrainos nacionalinė rinktinė, kuri namuose netikėtai 1:0 palaužė Ispanijos futbolininkus.

Visą pagrindinį rungtynių laiką dominavo svečiai. Ispanai iš viso kamuolį kontroliavo 70 proc. žaidimo laiko bei atliko net 20 smūgių ukrainiečių vartų link.

Vis tik vienintelį rungtynių įvartį 70-ąją minutę pelnė V. Tsygankovas, kuris greitos kontratakos metu nuginklavo D. de Gea.

Abi rinktinės sekančias rungtynes žais lapkričio 14-tą dieną.

Kitose rungtynėse vyko tikras įvarčių trileris.

Vokietijoje vykusiose rungtynėse šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą bei pasiekė lygiąsias 3:3.

Rungtynės vyko permainingai. Pirmieji į priekį išsiveržė šveicarai, kai penktąją rungtynių minutę kamuolį į vartus pasiuntė M. Gavranovičius.

26-ąją minutę svečiai antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartus bei padvigubino persvarą. Įvarčio autoriumi tapo R. Freuleris.

Vis tik jau 28-ąją minutę rezultatą sušveltino T. Werneris.

Antrajame kėlinyje vokiečiai ir toliau kūrė atakas bei jau 55-ąją minutę po K. Havertzo smūgio išlygino rezultatą.

57-ąją minutę puikiu smūgiu M. Gavranovičius dar kartą nuginklavo E. Neuerį ir rezultatas tapo 2:3.

Vis tik jau 60-ąją minutę Vokietijos ekipos puolėjas S. Gnabry kuriozišku įvarčiu pasiekė lygiąsias 3:3.