Tautų lyga: „Man United“ trio nukalė portugalams triuškinančią pergalę © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose UEFA Tautų lygos A diviziono, 2 grupės rungtynėse, portugalai išvykoje rezultatu 4:0 įveikė Čekijos futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 33 minutę. Po Rafaelio Leao perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė dešiniojo krašto gynėjas Diogo Dalotas.

Portugalai padvigubino savo persvarą 45+2 minutę. Po puikaus Mario Rui perdavimo iš krašto Bruno Fernandesas iš artimo nuotolio „nuginklavo“ oponentų vartininką.

Vos už keletos akimirkų Cristiano Ronaldo sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir čekai turėjo auksinę progą sušvelninti atsilikimą realizuojant 11 metrų baudinį. Tačiau, prie žymos stojęs Patrickas Schickas savo smūgiu sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko 2:0.

Antrą rungtynių pusę portugalai pradėjo užtikrintai ir jau 52 minutę Diogo Dalotas į savo sąskaitą įsirašė dublį. Portugalas suklaidino varžovą ir tolimu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Trečiasis „Man United“ portugalas Cristiano Ronaldo taip pat įdėjo indėlį triuškinančioje pergalėje. Pastarasis galva nukreipė kamuolį Diogo Jotai, kuris taikliu smūgiu padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Po šio susitikimo portugalai įsitvirtino 2 grupės viršūnėje ir tai reiškia, kad norint patekti į Tautų lygos pusfinalį sekančiose rungtynėse su ispanais jiems užteks ir lygiųjų.