Tautų lyga: Italija svečiuose nukovė Prancūziją © scanpix.lt nuotr.

Penktadienį Tautų lygoje vyko įdomus mačas Paryžiuje, kur A diviziono 2 grupės mače susikovė Prancūzijos ir Italijos ekipos.

Aikštės šeimininkai jau 1–ąją min. išsiveržė į priekį po taiklaus B. Barcola smūgio.

Svečiai nesutriko ir 30–ąją min. F. Dimarco rezultatą išlygino (1:1).

Antrajame kėlinyje 50 ir 74–ąją min. įvarčius pelnę D. Frattesi bei G. Raspadori padovanojo svečiams psichologiškai itin reikalingą pergalę (3:1).

• .....

Realiai darosi slykstu tos tarptautines pertraukos, sitiek zaideju issitraumuoja, calafiori traumuotas nabagas karjera visiskai uzgeso, juve nusipirko tokius fantastiskus zaidejus kaip Nco Gonzalez ir Chico Conceicao ir tie jau abu traumuoti, tiesiog baigiu pasibjauret tom rinktimiu pertraukom.