Tautų lyga: Ispanija nugalėjo anglus, šveicarai pažemino islandus

Šeštadienį UEFA Tautų lygoje buvo žaidžiamos dar septynerios rungtynės.

A divizione įvyko daugiausiai dėmesio sulaukusi dvikova - Anglija savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Ispaniją. Debiutinės rungtynės Luisui Enrique susiklostė sėkmingai - pergalė rezultatu 2:1.

11-ąją minutę Marcusas Rashfordas išvedė anglus į priekį, tačiau jau po dviejų minučių Saulis Niguezas atstatė pusiausvyrą. Pergalingas įvartis buvo įmuštas 32-ąją minutę, pasižymėjus Rodrigo.

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/ln3q9/uktvux" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

Antrajame kėlinyje kraupią galvos traumą patyrė Luke'as Shaw, kuris buvo net praradęs sąmonę. Visgi, naujausiais duomenimis, gynėjas jau atsigavo ir bendravo komandos rūbinėje.

Tame pačiame divizione į visišką nokdauną islandus pasiuntė šveicarai - pergalė rezultatu 6:0.

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/rXKD4fOH8D" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

B divizione Šiaurės Airija pralaimėjo Bosnijai ir Hercegovinai, C divizione minimales pergales pasiekė Suomija ir Graikija, o D divizione baltarusiai sutriuškino San Mariną bei Liuksemburgas - Moldovą.