Tautų lyga: anglai turėjo vargo su islandais, portugalai užtikrintai įveikė kroatus © AP nuotr.

Šeštadienį sužaistos dar ketverios UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynės.

Dramatišką pergalę išvykoje pasiekė Anglijos rinktinė, kuri minimaliu rezultatu 1:0 palaužė islandus.

Vienintelį mačo įvartį 91-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Raheemas Sterlingas.

Islandai 93-ąją minutę turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą, tačiau Birkiras Bjarnasonas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Abi komandos rungtynes turėjo baigti mažumoje – 70-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas anglas Kyle'as Wlakeris, o 89-ąją – islandas Sverriras Ingasonas.

Kitose rungtynėse itin užtikrintą pergalę iškovojo portugalai, kurie net ir be Cristiano Ronaldo namuose 4:1 susitvarkė su kroatais.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Joao Cancelo, Diogo Jota, Joao Felixas ir Andre Silva. Svečiams paguodos įvartį pelnė Bruno Petkovičius.

Danija 0:2 Belgija

Švedija 0:1 Prancūzija