Tautų lyga: anglai pralaimėjo danams, prancūzai pasiekė pergalę Kroatijoje © AFP nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaistos dar šešerios UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynės.

Pasaulio čempionai Prancūzijos nacionalinė rinktinė iškovojo dar vieną pergalę.

Be pralaimėjimų žygiuojantys D. Deschampso auklėtiniai išvykoje 2:1 palaužė Kroatijos futbolininkus.

Rungtynės vyko permainingai. Pirmieji į priekį išsiveržė prancūzai, kai aštuntąją rungtynių minutę įvartį pelnė A. Griezmannas.

Vis tik jau 65-ąją minutę N. Vlasičius rezultatą išlygino.

Svečiams pergalingą įvartį pelnyti pavyko vos 79-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo K. Mbappe.

Pirmąją nesėkmę UEFA Tautų lygoje patyrė Anglijos futbolininkai.

G. Southgate’o auklėtiniai 0:1 nusileido svečiams iš Danijos.

Vienintelį rungtynių įvartį 35-ąją minutę realizuodamas 11 metrų baudinį pelnė C. Eriksenas.

Vis tik anglai didžiąją rungtynių dalį rungtyniavo mažumoje. 32-ąją minutę iš aikštelės buvo išvarytas H. Maguire’as.

Nesunkią pergalę pasiekė Portugalijos futbolininkai.

Be savo atakų lyderio rungtyniavę portugalai 3:0 palaužė svečius iš Švedijos.

Šeimininkams pirmąjį įvartį pelnė B. Silva, kuris 21-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Besibaigiant pirmajam kėliniui, 44-ąją minutę rezultatą padvigubino D. Jota.

Tas pats D. Jota 72-ąją rungtynių minutę dar kartą nuginklavo varžovų vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Islandija 1:2 Belgija

Italija 1:1 Nyderlandai

Lenkija 3:0 Bosnija ir Hercegovina