T. Wernerio persikėlimas į „Chelsea“ palengvins „Man Utd“ derybas dėl J. Sancho? © JumpStory nuotr.

Vokietijos ir Anglijos žiniasklaida skelbia, kad Timo Weneris kitą sezoną gins Londono „Chelsea“ garbę.

Ilgą laiką su „Liverpool“ klubu sietas vokietis sulaukė pasiūlymo iš „Chelsea“ ir, įvairių šaltinių teigimu, sutiko pasirašyti penkerių metų sutartį.

„Liverpool“ klubui, turinčiam ir taip pajėgią puolimo liniją, T. Wernerio kaina – 60 mln. eurų – pasirodė pernelyg didelė.

Anglijos žiniasklaida skelbia, kad T. Wernerio persikėlimas į „Chelsea“ užveria visas duris dar vienam naujokui puolime. „Mėlynieji“ be T. Wernerio sulauks ir Hakimo Ziyecho, todėl žvalgytis nebėra reikalo.

Tai reiškia, kad „Chelsea“ greičiausiai trauksis iš kovos dėl Jadono Sancho parašo. Ilgą laiką buvo manyta, kad būtent „aristokratai“ sudarys didžiausią konkurenciją „Man Utd“ klubui kovoje dėl anglo įsigijimo.

Daugiau nei 100 mln. eurų vertinamas Dortmundo „Borussia“ talentas yra patraukęs ir Ispanijos klubų dėmesį, tačiau nei „Barcai“, nei Madrido „Real“ jis nėra prioritetas.

„Man Utd“ yra priešingoje situacijoje – J. Sancho yra pagrindinis vasaros taikinys ir tik laiko klausimas, kada „Borussia“ sulauks pirmojo oficialaus pasiūlymo.

Straipsnio įvertinimas: 1 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos