T. Tamošauskas: visi pasiilgę futbolo rungtynių

Šeštadienį 17 valandą „Banga“ pratęs kovas A lygoje. Pirmoji dvikova su „Panevėžiu“ bus kiek neįprasta – rungtynėse negalės dalyvauti žiūrovai.

Apie tai, kokiomis nuotaikomis „Banga“ pasitinka sezono atnaujinimą, klubo svetainė fkbanga.lt kalbėjosi su komandos vyr. treneriu Tomu Tamošausku.

– Kokia nuotaika pasitinkate sezono atnaujinimą?
– Nuotaikos kovingos ir puikios. Visi pasilgę futbolo rungtynių, rungtyniavimo su varžovu, kovos, sportinio pykčio ir gerų emocijų. Rimtai treniravomės dvi savaites ir su nekantrumu laukiame rytojaus rungtynių. Tik gaila, kad jos vyks be žiūrovų. Mums labai svarbus sirgalių palaikymas ir jų skanduotės rungtynių metu.

– Ar nuo to momento, kai buvo leista atnaujinti treniruotes, komandai pavyko priartėti prie tos formos, kurią buvote pasiekę kovo mėnesį?
– Dėl sportinės formos tai labai sunkus klausimas. Kadangi negalėjome žaisti kontrolinių rungtynių, tai tas pasiruošimas savotiškai keistas. Kai vien treniruojiesi ir rungtyniauji tarpusavyje, kai visi žino vieni kitų galimybes, tai sunku pasakyti, kokioje formoje dabar esame. Rytojaus rungtynės viską parodys ir bus aišku, ką toliau turėsime tobulinti treniruotėse.

– LFF patvirtino keletą pokyčių – bus trumpesnis sezonas, leidžiama daugiau keitimų. Ar tai bus naudinga Bangai?
– Manau, kad trumpesnis sezonas tikrai niekam nenaudingas, pradedant sirgaliais, rėmėjais, klubais ir pačiais žaidėjais. Dėl keitimų skaičiaus – mums bus didžiulis minusas, nes mūsų atsarginių žaidėjų asortimentas kuklokas, daugiausiai tai jauni žaidėjai, kuriems dar daug reikia košės suvalgyti, kad galėtų būti pilnaverčiais A lygos žaidėjais. Bet jie sunkiai dirba treniruotėse ir gaus savo šansą. Tik reikės juo pasinaudoti.

– Ar visi žaidėjai pasirengę šeštadienio dvikovai su Panevėžiu?
– Nuostuoliai – vienintelis Skirmantas Rakauskas. Visi kiti esame sveiki, o ar pasiruošę – parodys rytojaus rungtynės.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos