T. Simaitis pasiekė „Riterių“ rekordą © JumpStory nuotr.

Puikias rungtynes prieš Vilniaus „Žalgirį“ sužaidęs „Riterių“ kapitonas Tadas Simaitis pripažintas naudingiausiu dvikovos žaidėju. Pagal „InStat“ sistemos skaičiavimus, vartininkas surinko 317 naudingumo balų, o tiek per vienas rungtynes nebuvo surinkęs joks vartininkas per visą klubo istoriją.

„Kai eini žaisti su Vilniaus „Žalgiriu“, negali tikėtis, kad nebus darbelio. Manau, kad pavyko. Ir ne tik man, bet ir visai komandai. Grįžti po tokio sunkaus periodo ir laimėti tiek morališkai, tiek fiziškai yra fantastika. Prieš rungtynes mes nekreipėme dėmesio į tai, kokia yra žalgiriečių sportinė forma, nes mes nežinojome net to, kokia yra mūsų forma.

Pati rungtynių pradžia abiem komandoms buvo atsargi. Kadangi nebuvo jokių draugiškų rungtynių, tai turėjome apsiuostyti ne tik prieš varžovą, bet ir prieš save. Rungtynių pabaigoje „Žalgiris“ atsiliko, todėl natūralu, kad mus spaudė. Džiaugiuosi, kad pavyko atsilaikyti“, – po dvikovos kalbėjo T. Simaitis.

Žalgiriečiai per rungtynes iš viso smūgiavo 22 kartus, 8 iš jų – į vartų plotą. Penki smūgiai buvo atlikti iš 10-20 metrų atstumo, likę trys – iš toliau. T. Simaičio naudingumo balų skaičių padidino atremti smūgiai sudėtingose situacijose. „InStat“ tokių suskaičiavo net keturis.

Antras pagal naudingumą „Riterių“ komandoje buvo vienintelio įvarčio autorius Justinas Marazas. Iškart už jo: po keitimo pasirodęs Michaelas Thuique, Tomas Dombrauskis ir Valdemaras Borovskis.

Trečiojo A lygos turo rungtynes „Riteriai“ kitą sekmadienį žais su Gargždų „Banga“.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos