T.Danilevičius dar kartą pasižymėjo Italijoje © Eurofootball.lt
Po penkių lygiųjų iš eilės "Serie B" turnyrinės lentelės apačioje esantys "%c00276" namuose pagaliau iškovojo pergalę 2-0 rungtynėse su absoliučiu lygos autsaideriu "Catanzaro", o vieną įvartį įmušė lietuvis %p02508.

Dėl išlikimo čempionate kovojantys šeimininkai į priekį išsiveržė prieš pat rungtynių pertrauką, kai sėkmingai vienuolikos metrų baudinį realizavo Raffaele Biancolino, o antrojo kėlinio pradžioje pergalę savo komandai kontratakoje įsiveržęs į baudos aikštelę tiksliu smūgiu užtvirtino Tomas Danilevičius.

Rezultatyviai rungtyniaujančiam 27-erių Lietuvos rinktinės puolėjui tai buvo jau devintas įvartis šiame sezone - pagal šį rodiklį jis yra geriausias komandoje. Po rungtynių spaudos konferencijoje legionierius džiaugėsi pergale ir svarbiais trimis taškais, taip pat teigė, kad jam būtų malonu pasiekti dešimtąjį įvartį, tačiau svarbiausia yra nugalėti.

Kita "lietuviška" "Serie B" komanda - šeštą vietą užimanti "Brescia" - kurioje žaidžia Lietuvos rinktinės lyderis Marius Stankevičius, trečiadienį svečiuose susitinka su turnyrinėje lentelėje trimis pozicijomis žemiau esančiu "Rimini".