"Swansea" gynėjo įvartis netikėtai parklupdė "Liverpool" (VIDEO)

Susitikimu tarp "Swansea City" bei "Liverpool" baigėsi 24-asis "Premier" lygos turas.

Atkakli kova aikštėje virė nuo pat pirmųjų minučių - Sadio Mane prieš "gulbių" vartininką atsidūrė jau devintąją minutę. Visgi, šiam krašto puolėjui pasižymėti nepavyko, o vėliau sekė nesėkmingi Virgilo van Dijko bei Mohamedo Salah bandymai.

Baigiantis pirmajam kėliniui "raudonųjų" komandą nemaloniai nustebino priešininkų gynėjas Alfie Mawsonas, sugebėjęs įmušti įvartį po van Dijko klaidos.

Nepaisant to, jog tai buvo bene vienintelė reali "Swansea" komandos proga pasižymėti ir "Liverpool" po jos dar labiau sustiprino savo dominavimą, rungtynės baigėsi rezultatu 1-0.

Mersisaido klubas dar keliskart buvo atsidūręs arti to, jog rezultatą išlygintų, bet sėkmė galiausiai šypsojosi varžovams. Salah paskutinėmis mačo akimirkomis buvo netikslus, o Roberto Firmino smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Carloso Carvahalio auklėtinių pergalė reiškia, kad lygiosiomis vakar sužaidus Londono "Tottenham" į priekį pabėgo "Manchester United" bei "Chelsea" ekipos. Tuo tarpu "gulbės" įsirašė itin svarbius taškus kovoje dėl išlikimo.

"Swansea City" 1 - 0 "Liverpool"
[1-0] 40' Alfie Mawson