Šventinį "Premier" lygos maratoną Anglijos grandai pradėjo pergalėmis (VIDEO)

Antrąją Šv. Kalėdų dieną Anglijos "Premier" lygoje įvyko visos dešimt 18-ojo turo rungtynių.

Pirmasis susitikimas buvo žaidžiamas "Stamford Bridge" stadione, kur susitiko dvi Londono ekipos - "Chelsea" ir "West Ham". Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 2-0 iškovojo lengvą pergalę.

Svečių komanda per visas 90 rungtynių minučių beveik neturėjo jokių rimtų progų pasižymėti, o "mėlynieji" dominavo. Pirmasis įvartis krito 31-ąją minutę, kai po Diego Costa perdavimo pasižymėjo Johnas Terry.

Antrasis įvartis, kuris lėmė šių rungtynių pabaigą, buvo pelnytas 62-ąją minutę. Šį kartą tikslus buvo D.Costa, pasižymėjęs po Edeno Hazardo perdavimo.

Kitose rungtynėse antroje vietoje žygiuojanti "Manchester City" ekipa išvykoje susigrūmė su "West Brom". Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 1-3 pranoko varžovus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Fernando, Davidas Silva ir nuo 11 metrų žymos Yaya Toure. "Miestiečiai" įsirašė tris taškus ir vėl nuo "Chelsea" klubo sumažino atsilikimą iki 3 taškų.

Louiso van Gaalo treniruojami "raudonieji velniai" savo žiūrovų akivaizdoje taip pat rezultatu 3-1 nugalėjo "Newcastle United". "Man Utd" vienuolikėje išsiskyrė Wayne'as Rooney, pasižymėjęs du kartus.

Į pergalių kelią sugrįžta ir "Liverpool" futbolininkai, minimaliu skirtumu palaužę "Burnley" Rungtynių didvyriu tapo Raheemas Sterlingas, įvartį pelnęs 62-ąją minutę.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Arsenal" namuose priėmė "Queens Park Rangers" futbolininkus. Juos "kanonieriai" palaužė rezultatu 2-1.

Taip pat pergales 18-ajame ture pasiekė "Southampton", "Stoke City", Londono "Tottenham", "Hull City", "Swansea" ir "Hull City" klubai.

"Chelsea" 2 - 0 "West Ham"

31' [1 - 0] J.Terry

62' [2 - 0] D.Costa

"Burnley" 0 - 1 "Liverpool"

62' [0 - 1] R.Sterling

"Crystal Palace" 1 - 3 "Southampton"

17' [0 - 1] S.Mane

48' [0 - 2] R.Bertrand

53' [0 - 3] T.Alderweireld

86' [1 - 3] S.Dann

"Everton" 0 - 1 "Stoke City"

38' [0 - 1] B.Krkič (11m. baudinys)

"Leicester City" 1 - 2 "Tottenham"

1' [0 - 1] H.Kane

48' [1 - 1] L.Ulloa

71' [1 - 2] C.Eriksen

"Manchester United" 3 - 1 "Newcastle"

23' [1 - 0] W.Rooney

36' [2 - 0] W.Rooney

53' [3 - 0] R.van Persie

87' [3 - 1] P.Cisse (11m. baudinys)

"Sunderland" 1 - 3 "Hull City"

1' [1 - 0] A.Johnson

32' [1 - 1] G.Ramirez

51' [1 - 2] J.Chester

90' [1 - 3] N.Jelavič

"Swansea" 1 - 0 "Aston Villa"

13' [1 - 0] G.Sigurdsson

"West Brom" 1 - 3 "Man City"

8' [0 - 1] Fernando

13' [0 - 2] Y.Toure (11m. baudinys)

34' [0 - 3] D.Silva

86' [1 - 3] I.Brown

"Arsenal" 2 - 1 QPR

37' [1 - 0] A.Sanchez

65' [2 - 0] T.Rosicky

79' [2 - 1] C.Austin (11m. baudinys)

9' A.Sanchez ("Arsenal") nerealizavo 11m. baudinio

53' O.Giroud ("Arsenal") pašalintas iš aikštės