Šventė Liverpulyje: "Norwich" nubaudė "Man City" futbolininkus

19 valandą 30 minučių Anglijos "Premier" lygoje įvyko šeštosios 5-ojo turo rungtynės.

Dukart iš eilės šalies čempionui buvo suduotas skaudus smūgis Noridže. Pepo Guardiolos auklėtiniai krito prieš lygos naujoką – "Norwich" šventė pergalę rezultatu 3:2.

"Miestiečiams" rungtynių startas buvo tiesiog tragiškas – 18-ąją minutę po kampinio šeimininkus į priekį išvedė Kenny McLeanas, o pranašumą 28-ąją minutę padidino Toddas Cantwellas.

Dviejų įvarčių deficitą po pirmojo pusvalandžio įgijęs "Man City" prieš pat pertrauką sušvelnino atsilikimą – po Bernardo Silvos perdavimo pasižymėjo Sergio Aguero.

Atrodė, kad "Man City" antrajame kėlinyje šturmuos šeimininkų vartus ir liks tik laiko klausimas, kada rezultatas taps lygus, tačiau "kanarėlės" parodė charakterį.

Užuot atsimušinėję gynyboje, "Norwich" futbolininkai 50-ąją minutę sugebėjo vėl susigrąžinti dviejų įvarčių pranašumą – šįkart tiksliai smūgiavo jau šeštąjį įvartį šiame sezone pasiekęs Teemu Pukki.

Rungtynių pabaigoje "Man City" saugui Rodri dar pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau "Norwich" užtikrinai atsilaikė per pridėtą laiką ir pasiekė vieną įspūdingiausių pergalių per pastaruosius metus.

"Man City" komanda taškus praranda jau antrą kartą šiame sezone. Be trijų pergalių taip pat pralaimėjimą ir lygiąsias turintys "miestiečiai" nuo "Liverpool" jau atsilieka penkiais taškais.

"Norwich" 3 - 2 "Man City"
18' [1 - 0] K. McLean
28' [2 - 0] T. Cantwell
45' [2 - 1] S. Aguero
50' [3 - 1] T. Pukki
88' [3 - 2] Rodri