Šveicarai iš EURO 2020 eliminavo pasaulio čempionus © AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą įvyko dar vienas intriguojantis EURO 2020 aštuntfinalis.

Kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo šveicarai, kurie dramatiškoje kovoje sužaidė lygiosiomis rezultatu 3:3 su pasaulio čempionais prancūzais ir juos palaužė po 11 metrų baudinių serijos.

Būtent šveicarai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Haris Seferovičius galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Šveicarija 55-ąją minutę turėjo auksinę progą padvigubinti savąjį pranašumą, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Ricardo Rodriguezas.

Vos po poros minučių Karimas Benzema fantastiškai susitvarkė kamuolį baudos aikštelėje ir išlygino mačo rezultatą.

59-ąją minutę tas pats K. Benzema dar sykį pasiuntė kamuolį į vartus ir prancūzai išsiveržė į priekį.

Tikra mačo puošmena tapo Paulio Pogba bomba 75-ąją minutę, po kurios atrodė, kad šveicarų viltys pakovoti dėl vietos ketvirtfinalyje visiškai išnyko.

Vis tik šveicarai nepalūžo ir 81-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino H. Seferovičius.

90-ąją minutę šveicarai padarė tai, kas atrodė neįmanoma – rezultatą išlygino Mario Gavranovičius ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime komandoms pasižymėti nepavyko, o 11 metrų baudinių serijoje tikslesni buvo šveicarai, triumfavę serijoje rezultatu 5:4. Lemiamo baudinio nerealizavo Kylianas Mbappe.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
  • liuksas

Nuostabus futbolas. Komentavusiems rungtynes 5 balai, pagaliau Lietuvoje kažkas gali normaliai padėti stebėti futbolo šventę. Širdis laimėjo prieš aroganciją. Tikiuos Lietuvos rinktinės žaidėjai taip pat žiūrėjo.

• +5
  • ignas ra

Kokį grožį pražiobsojau!!

• +4
  • BRAZILAS

Prancuzai pralose laimetas rungtynes. Kimpembe tai visiskai kiauras tiek rinktineje tiek PSG vien kliurkos.. Deschampsas issiseme laikas Zidanui ateit. Mbappe kaip pradejo gaut milijonus taip pradejo visiskai nebepataikyti i vartus.

• +4
  • T
    As

Gimiau 1944, gyvenime visko maciau tad neaiskink pienburni

Nemeluok, tiesiog parašei tam, nes įsižeidei. Tos rungtynės iš tiesų buvo geresnės ir žaidėjai geresni, o dabar lošia tik už pinigus, aistros laimėti, kurią turėjo tų laikų žaidėjai nebėra.