Šveicarija susitvarkė su Vengrijos rinktine © AFP nuotr.

Antroji Europos čempionato diena prasidėjo rungtynėmis tarp Vengrijos ir Šveicarijos.

Vakar įvykusiose šios grupės rungtynėse Vokietija rezultatu 5:1 nepasigailėjo škotų.

12-ąją minutę šveicarus į priekį išvedė Kwadwo Duah. 27-erių metų puolėjui tai buvo pirmasis įvartis šioje rinktinėje ir apskritai antrosios rungtynės, vilkint raudonus marškinėlius.

45-ąją minutę po Remo Freulerio perdavimo įvartį „į rūbinę“ pelnė atraminis saugas Michelis Aebischeris (2:0). Šveicarijos rinktinėje šis futbolininkas rungtyniauja nuo 2019-ųjų metų bei jam taip pat tai buvo debiutinis įvartis už savo šalį.

Antrąją rungtynių dalį kiek aktyviau pradėjo šveicarai, bet vėliau atkuto ir jų varžovai.

66-ąją minutę rezultatą sušvelnino nuo pernai rinktinėje žaidžiantis puolėjas Barnabas Varga – 2:1.

90+3 minutę rungtynes uždarė po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas iš „Monaco“ ekipos Breelis Embolo – 3:1.

Kitose rungtynėse Šveicarija susitiks su škotais.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• Deividas Simonis

Grazios rungtynes, tiketina, kad Vokietija ir Sveicarija eis toliau.

• 2
  • circ-ular

Atrodo po dvieju rungtyniu ir Vengrai ir Shkotikai tures po barankos skyle tashku