Švedija su VAR pagalba įveikė Pietų Korėją (VIDEO)

Antrajame F grupės susitikime – antroji pergalė minimaliu skirtumu. Šį kartą pergalę 1:0 pasiekė Švedijos ekipa, kuri palaužė Pietų Korėją.

Tris taškus iškovojusi Švedija dalinasi pirmąją vietą su Meksikos futbolininkais, kurie vakar įveikė Vokietiją.

Jau pirmajame kėlinyje Švedijos ekipa akivaizdžiai kontroliavo rungtynių eigą. Švedai turėjo puikią progą pasižymėti 21-ąją minutę. Tačiau idealią progą turėjęs Marcusas Bergas iš kelių metrų atstumo smūgiavo tiesiai į korėjiečių vartininką Hyuną-Woo Cho.

M. Bergsas turėjo dar vieną progą ir kėlinio pabaigoje, tačiau itin aštriame kampe atsidūręs futbolininkas nesugebėjo atlikti sėkmingo smūgio.

Po pertraukos švedai ir toliau buvo pavojingi, tačiau tuomet progą pasižymėti gavo ir Pietų Korėja. Vis dėlto Ja-Cheol Koo smūgis galva nebuvo tikslus.

Viskas apsivertė aukštin kojomis 63-ąją minutę kai prieš Andreasą Granqvistą baudos aikštelėje pargriovė Minas-Woo Kimas. Nors arbitras baudą užfiksavo neiškarto, VAR pagalba 11m baudinys buvo skirtas į Pietų Korėjos vartus.

Jį sėkmingai realizavo Andreasas Granqvistas, kuris išvedė Švediją į priekį 1:0.

Po įvarčio švedai atidavė iniciatyvą savo varžovams. Šie aktyviai atakavo švedus, tačiau per likusį laiką didelės grėsmės varžovų vartininkui nesukėlė.

Švedija 1:0 Pietų Korėja
65‘ [1-0] A. Granqvist (11m baudinys)