Susitarimas pasiektas: C. Ronaldo po 12-os metų pertraukos grįžta į „Manchester United“ © PA nuotr.

Tai įvyko. Pats „Manchester United“ klubas paskelbė, jog Cristiano Ronaldo sugrįžta į Mančesterį po 12-os metų pertraukos. 

Mančesterio klubui pavyko susitarti tiek su „Juventus“ klubu, tiek su pačiu portugalu dėl asmeninių sąlygų. 

Prieš tai C. Ronaldo su savo agentu Jorge Mendesu vykdė derybas su „Manchester City“ klubu, tačiau vakar susisiekė su agentu „Manchester United“ klubas ir šiandien viskas pasikeitė. 

„Miestiečiai“ pasitraukė iš derybų, o tuomet jau „raudonieji velniai“ turėjo laisvą kelią susitarti su 36-erių veteranu dėl kontrakto, o taip pat ir su Turino klubu, kuris buvo linkęs atsisveikinti su C. Ronaldo. 

Skelbiama, jog „Manchester United“ pasiūlė 25 milijonus eurų už puolėją plius bonusus. 

Pasak Anglijos spaudos, šį rytą su Portugalijos legenda susisiekė keli buvę „Man Utd“ žaidėjai ir taip įtikino Cristiano, jog jis pakeistų sprendimą. Pats Rio Ferdinandas patvirtino, jog buvo susisiekęs su savo buvusiu komandos draugu. 

Cristiano Ronaldo paskutinius tris metus žaidė Turino „Juventus“ gretose, dar prieš tai net 9 sezonus praleido žaisdamas Ispanijoje už Madrido „Real“ klubą. 

Būtent į Madrido „Real“ portugalas atvyko iš „Manchester United“ 2009 metais. Su „karališkuoju klubu“ C. Ronaldo yra iškovojęs keturis Čempionų lygos titulus, o su „Man Utd“ tokį titulą iškovoti pavyko kartą. Tačiau su „raudonaisiais velniais“ portugalas iškovojo „Premier“ lygos titulą net tris kartus iš eilės. 

Kontraktą Cristiano Ronaldo su Mančesterio klubu pasirašys iki 2023 metų ir per metus uždirbs iki 25 milijonų eurų, pasak Fabrizio Romano.