"Sušaudytas" G. Arlauskis iš užsienio sulaukė pagyrų

Giedrius Arlauskis sekmadienį debiutavo Ispanijos futbolo lygoje. „Espanyol“ marškinėlius apsivilkęs pagrindinis Lietuvos rinktinės vartininkas sulaukė savojo šanso žaisti, kai pagaliau išvyko iš Anglijos, bet proga galėjo būti ir gerokai palankesnė.

„Espanyol“ stojo prieš Madrido „Real“ žvaigždyną ir futbolo legendos Zinedine'o Zidane'o vadovaujami favoritai tiesiog sušaudė G.Arlauskį.

„Bloga diena debiutui“, – rašė lavanguardia.com, kai „Real“ į G.Arlauskio vartus įmušė 6 įvarčius iš šventė pergalę 6:0.

„Svečiai nerodė jokių pasipriešinimo ženklų ir „Real“ žvaigždės sugadino G.Arlauskio debiutą“, – lietuvio pavardę priminė „Associated Press“.

Per pirmąjį kėlinį G.Arlauskis praleido 4 įvarčius, tarp kurių – ir 11 metrų baudinys. 28 metų telšiškio pavardė tapo svarbi ir Cristiano Ronaldo.

„Real“ žvaigždė užfiksavo „hattrick'ą“. Be to, jis į „Espanyol“ vartus per du mačus šį sezoną įmušė jau aštuonis įvarčius. Šiame amžiuje Ispanijos čempionate to nėra padaręs joks žaidėjas.

„G.Arlauskis gerai atlaikė ankstyvą C.Ronaldo laisvą smūgį ir jo negalima kaltinti dėl trijų greitų „Real“ įvarčių. Kita vertus, tarp „Espanyol“ gynėjų kilusi panika rodo, kad komandos organizuotumą galėjo paveikti bendravimo su vartininku problemos, – lietuvio debiutą aprašė BBC. – Vartininkas galėjo geriau susitvarkyti su ketvirtuoju įvarčiu, kai į jį skriejo C.Ronaldo smūgis, bet neįtikėtinas Portugalijos atstovo darbas kojomis ir „išmaudyta“ gynyba rodė, kad jis nusipelnė įvarčio.“

„Espanyol“ komanda šiose rungtynėse vertėsi be penkių reguliarių atakuojančių žaidėjų: Felice Caicedo (trauma), Gerardo Moreno, Victoro Alvarezo (nušalinti) ir Marco Asensio bei Burgui (dėl sutarčių detalių).

G.Arlauskiui žaisti buvo itin sunku, bet jį gyrė ir ispanai. „Nepaisant šešių praleistų įvarčių, G.Arlauskis parodė gerus įgūdžius ore ir žaidžiant kojomis“, – rašė lavanguardia.com

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos