Sunki "Valencia" pergalė © Eurofootball.lt
Du urugvajiečio Mario Regueiro įvarčiai per dešimt antrojo kėlinio minučių leido "Valencia" iškovoti pergalę San Sebastiane prieš vietos "Real Sociedad", nors šie į priekį išsiveržė net 12 rungtynių sekundę.

Po labai anksti praleisto įvarčio "Valencia" futbolininkai atrodė sutrikę, tačiau atkakliu darbu sugebėjo įveikti šeimininkų gynybą. Antrojo kėlinio viduryje iš labai aštraus kampo vartininką nuginklavo Mario Regueiro, o po dešimties minučių Urugvajaus rinktinės kairiojo krašto saugas perėmė blogai "Real Sociedad" gynėjų perduotą kamuolį ir įveikęs vartininką pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šios pergalės "Valencia" ir toliau užima antrą vietą turnyrinėje lentelėje, vienu tašku lenkdami Madrido "Real". Nuo lyderių neatsilikti stengiasi Pamplonos "Osasuna" futblolininkai, sekmadienį svečiuose 3-1 įveikę "Cadiz" ir išsaugoję trijų taškų atsilikimą nuo "Real".

Labai atkakli kova vyksta dėl išlikimo aukščiausioje lygoje - į paskutinę vietą nukrito sekmadienį 0-2 "Mallorca" vienuolikei pralaimėjusi "Malaga" vienuolikė. Tuo tarpu po 22 taškus turi net penkios komandos, besidalinančios 15 vietą turnyrinėje lentelėje.

Ir toliau turnyrinėje lentelėje kyla Madrido "Atletico", šįkart svečiuose net 3-0 sutriuškinusi Madrido "Getafe", tuo tarpu dvikova tarp La Korunijos "Deportivo" ir "Zaragoza" baigėsi lygiosiomis 1-1.

Sekmadienio statistika
"%c00253" 1 - 3 Pamplonos "%c00018"
14` [1 - 0] Lucas Lobos
35` [1 - 1] Savo Milosevic
37` [1 - 2] David Lopez
89` [1 - 3] Raul Garcia

76` iš aikštės pašalintas Alexanderis Medina

La Korunijos "%c00089" 1 - 1 "%c00108"
16` [0 - 1] Diego Milito
54` [1 - 1] Pedro Munitis

"%c00005" 0 - 1 "%c00039"
85` [0 - 1] Ismael Urzaiz

San Sebastiano "%c00091" 1 - 2 "%c00004"
1` [1 - 0] Morten Skoubo
68` [1 - 1] Mario Regueiro
78` [1 - 2] Mario Regueiro

"%c00106" 0 - 2 "%c00021"
55` [0 - 1] Pisculichi
89` [0 - 2] Campano

Madrido "%c00212" 0 - 3 Madrido "%c00017"
29` [0 - 1] Peter Luccin
48` [0 - 2] Maxi Rodriguez
63` [0 - 3] Fernando Torres