"Sūduvos" triumfas pažymėtas maloniu V. Slavicko sugrįžimu

Lietuvos futbolo A lygoje ir toliau galingai pūškuoja Marijampolės „Sūduvos“ lokomotyvas.

Šalies čempionai 31-ojo turo susitikime namuose 4:1 (1:1) įveikė „Kauno Žalgirį“, iškovodami 16-ąją pergalę iš eilės bei labai apsunkindami kauniečių šansus pakovoti dėl bronzos.

Dvikova „Arvi“ arenoje prasidėjo gana netikėtai: jau 5-ąją minutę po savalaikio Danielio Romanovskio perdavimo į akistatą su Ivanu Kardumu išvestas Karolis Šilkaitis tiksliai smūgiavo pažeme.

Tai buvo pirmasis saugo įvartis A lygoje nuo 2016 metų, be to, „Kauno Žalgiris“ nutraukė ketverių „sausų“ rungtynių su „Sūduva“ seriją.

Vis tik ilgai svečiai pranašumu nesidžiaugė, kadangi jau 15-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis. Į ataką nuskubėjęs Semiras Kerla atliko perdavimą Mihretui Topčagičius, kuris baudos aikštelėje aplenkė varžovus bei tiksliai mušė galva.

Tai buvo 19-asis austro įvartis šiame A lygos sezone. Pirmam kėliniui artėjant į pabaigą, M. Topčagičius buvo arti dublio – galva muštas kamuolys skriejo greta virpsto.

Antrojo kėlinio pradžioje abi vienuolikės apsikeitė pavojingais išpuoliais, kai buvo sudrebinta vartų konstrukcija ir kurį laiką žaidė gana lygiai.

Vis dėlto 69-ąją minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį – dublį atliko 20-uoju taikliu smūgiu šiame A lygos sezone džiaugęsis M. Topčagičius.

Galutinius taškus šeimininkai sudėjo 85-ąją minutę ir 86-ąją minutėmis. Įvarčius greitų kontratakų metu pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Eligijus Jankauskas bei Aleksandras Živanovičius.

Paskutinėmis akimirkomis stadione susirinkusių sirgalių laukė maloni staigmena, Į kovą buvo mestas Vaidas Slavickas, kuriam oponentas liepos mėnesį sulaužė koją.