"Sūduvos" barjerą perlipusi "Crvena Zvezda" sensacingai pateko į ČL grupių etapą

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygos atrankoje buvo sužaistos paskutinės trejos atsakomosios atkrintamųjų rungtynės.

Sensacingai bilietą į pagrindinį turnyro etapą laimėjo Belgrado "Crvena Zvezda", antrajame atrankos etape iš tolimesnės kovos eliminavusi Marijampolės "Sūduvą".

Serbai dėl patekimo į grupių etapą kovojo su austrų "Salzburg". Pirmoji dvikova Belgrade baigėsi nulinėmis lygiosiomis, o Austrijoje dvikova po pirmųjų 48 minučių nieko gero serbams nežadėjo.

"Salzburg" 45-ąją minutę įgijo pranašumą, o antrojo kėlinio pradžioje jau pirmavo rezultatu 2:0 - abu įvarčius įmušė Munas Dabburas.

Atrodė, kad šioje dvikovoje nežinomųjų nebeliko, tačiau po gero šoko "Crvena Zvezda" futbolininkams užaugo sparnai - El Fardou Benas per dvi minutes sumušė du įvarčius ir paliko ant leido šeimininkų komandą.

Dėl svečiuose įmuštų įvarčių "Crvena Zvezda" po ilgos pertraukos grįžo į Čempionų lygą.

Kitose rungtynėse taip pat vietą Čempionų lygos grupių etape užsitikrino savo varžovus po atsakomosios dvikovos sutriuškinę Lisabonos "Benfica" ir Eindhoveno PSV klubai.

Jau rytoj Šveicarijoje bus ištraukti 2018-19 metų Čempionų lygos grupių etapo burtai. Ceremonija startuos 18 val. 30 min. Lietuvos laiku.

"Salzburg" 2 - 2 "Crvena Zvezda"
(Pirmas mačas: 0-0, galutinis rezultatas: 2:2)
45' [1 - 0] M. Dabbur
48' [2 - 0] M. Dabbur (11 m. baudinys)
65' [2 - 1] E. Ben
66' [2 - 2] E. Ben

PAOK 1 - 4 "Benfica"
(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 2:5)
13' [1 - 0] A. Prijovič
20' [1 - 1] Jardel
26' [1 - 2] E. Salvio (11 m. baudinys)
39' [1 - 3] Pizzi
50' [1 - 4] E. Salvio (11 m. baudinys)
76' L. Matos (PAOK) pašalintas iš aikštės

PSV 3 - 0 BATE
(Pirmas mačas: 3-2, galutinis rezultatas: 6:2)
14' [1 - 0] S. Bergwijn
36' [2 - 0] L. de Jon
62' [3 - 0] H. Lozano