„Sūduva“ užsitikrino vietą LFF taurės ketvirtfinalyje © JumpStory nuotr.

Pirmoje lygoje rungtyniaujanti Kretingos ekipa namuose pasitiko Lietuvos čempionus „Sūduvos“ komandą.

Aiški rungtynių favoritė, Marijampolės komanda, nuo pat rungtynių pradžios kontroliavo kamuolį ir varžovams primetė savo žaidimo stilių. 20-ąją minutę žiūrovus ir žaidėjus išgąsdino po kampinio aukštai pašokęs ir nesėkmingai ant kaklo nusileidęs Semiras Kerla. Sužaidus kelias minutes, S.Kerlą aikštėję pakeitė Aleksandaras Živanovičius. Sužaidus pusvalandį gražiu smūgiu per save kretingiškių vartams grasino Valerijs Šabala, tačiau „Minijos“ vartų sargas nukreipė kamuolį už savo vartų.

Iškart po įžaisto kampinio „Sūduva“ pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, sėkmingai apšokusį kamuolį į vartus pasiuntė „Sūduvos“ gynėjas Ivanas Hladikas. „Minija“ savo pirmą pavojingą smūgį atliko paskutinę pirmojo kėlinio minutę, kuomet Neilo Urbos smūgis iš toli praskriejo prie pat vartų virpsto.

Po pertraukos aikštėje ir toliau dominavo „Sūduvos“ komanda. Antrojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, 57-ąją minutę nuostabiu tolimu smūgiu pasižymėjo Danielis Offenbacheris. 72-ąją minutę iki įvarčio šeimininkams trūko labai nedaug, tačiau greitai visos šeimininkų viltys patekti į kitą etapą žlugo, kuomet galvą į tuščius vatus kamuolį nukreipė Josipas Tadičius.

Per likusį laiką įsimintinų epizodų sukurti komandoms nepavyko ir „Sūduva“ šventė pergalę rezultatu 3:0.