"Sūduvą" sutriuškinę "Riteriai" – A lygos bronzos laimėtojai

Fantastišką pergalę Lietuvos futbolo A lygoje pasiekė bronzos medalius užsitikrinę Vilniaus „Riteriai“.

Sostinės vienuolikė 32-ojo turo susidūrime net 5:1 (2:1) sutriuškino Marijampolės „Sūduvą“ ir nutraukė čempionų 16 iš eilės pergalių seriją.

Abi komandos žaidė pakankamai atvirai – pozicinių atakų buvo gana nedaug. „Riterių“ atakuojantys žaidėjai, kaip įprasta, buvo aštrūs ir sėkmingai sužaista atkarpa pirmo kėlinio viduryje leido jiems išsiveržti į priekį.

17-ąją minutę šeimininkų sirgaliai džiaugėsi pirmuoju įvarčiu. Donatas Kazlauskas uždirbo baudinį, kurį užtikrintai realizavo Teremas Moffi, nepalikęs šansų į vartų stačiakampį grįžusiam Ignui Plūkui.

Po 8 minučių antrą sykį šiame A lygos sezone žaidžiantis I. Plūkas dar kartą turėjo traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo. „Riteriai“ surengė žaibišką kontrataką, kuri buvo įprasminta 19-uoju T. Moffi taikliu smūgiu.

Vis dėlto gana solidžiai žaidusi šeimininkų gynybos liniją kartą subraškėjo. 44-ąją minutę kamuolio baudos aikštelėje sulaukęs Josipas Tadičius nesunkiai jį nukreipė į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva“ atakavo nuožmiai, tačiau „Riterius“ poroje situacijų išgelbėjo sėkmės šypsnis.

Savo ruožtu svečiai visiškai kapituliavo prieš T. Moffi. Legionierius iš Nigerijos įspūdingu smūgiu 56-ąją minutę atstatė dviejų įvarčių pranašumą, o 68-ąją bei 77-ąją minutėmis asistavo D. Kazlauskui.

T. Moffi sąskaitoje po šio mačo – net 20 įvarčių, D. Kazlauskas atliko 12 taiklių smūgių.

„Sūduva“ daugiau įvarčių pastarąjį kartą praleido tik 2014 metais, kai išvykoje 8:1 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2svyRf6mshU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 2 3
  • carlos

lietuviai kažkokie lažybų žinovai, bet koks netikėtas rezultatas aniems iškart lažybos, tik kad kažkai mistiškai nei vienas iš tų lažybų praturtėt nesugeba, na dar aišku gero tono ženklas būt rungtynių nemačius ir iš lempos pezėti.

• 13
  • Blue blood

Na tokiu rezultatu pralaimeti siek tiek nuvilia nieko gero (((

• 5
  • buru (IP: 220ad086c)

Lol 16 pergaliu is eiles ir paskui staiga 1:5.. that smelly smell..

• 5
  • Tona (IP: f31a83dc8)

Geda taip lengvai suduva atidave riteriams 3 taskus

• 4
  • Johny (IP: e45a8a2db)

O jei Kardumas patirtų traumą ar susirgtų kad ir prieš pat euro taures kitais metais?Įdomu ką klubo žmonės kurie nusprendė kad visi vartininkai liks ir kitais metais palikdami plūką klube nes gražūs tarpusavio santykiai tarp vartininkų pasakys?Jei klube liks Vėževičius,Algis Jankauskas,su pagarba jiems,už atiduotus metus Sūduvai,klubas ne stiprės,o silpnės.Kazlauska iš riterių reikia kalbinti.

• 4
  • lietuvis (IP: 279767d58)

Apie koki kazlauska eina kalba jis prapuls Suduvoj nes konkurencijos bijo neleis pora rungtiniu ir bus kaip atlante nulinis

• 0
  • Anbo

Čeburinas po rungtynių piktinosi kas "čempionai negali taip žaisti" ir atsiprašinėjo sirgalių, bet jis pats ir pakišo komandą po autobusu. Išleido antrą sudėtį prieš gerai žaidžiančius ir motyvuotus "Riterius" - ko jis tikėjosi, lygaus žaisimo? Su tokia sudėtim nebent prieš "Atlantą" gali žaisti. Aišku kad šita eksperimentinė Sūduvos sudėtis buvo sumindyta ir nežinau kokia nauda Sūduvos žaidėjams iš tokių rungtynių.