„Sūduva“ sugebėjo perlaužti rungtynes prieš „Riterius“ © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygoje“ nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė į pirmąjį ketvertą sugrįžusi Marijampolės „Sūduva“.

Sūduviečiai atkakliame 23-iojo turo mače namuose 2:1 (1:1) tiesioginius konkurentus kovoje dėl medalių – Vilniaus „Riterius“.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė, tačiau apsikeitė įvarčiais. Pirmieji tą padarė „Riteriai“ – 12-ąją minutę Artūras Dolžnikovas laimėjo greičio lenktynes prieš Justiną Januševskį ir pamušė kamuolį link Roko Filipavičiaus, kuris taikliai mušė iš arti.

Tai buvo 8-asis rezultatyviausio sostinės klubo žaidėjo taiklus smūgis šiemet.

„Sūduva“ atsakė Aleksandro Živanovičiaus smūgiu galva į Armantą Vitkauską, o 35-ąją minutę galiausiai pasiekė savo. Po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo kamuolys atsimušė nuo Plameno Dimovo bei Danilo Kondrakovo, tad ukrainietis džiaugėsi pirmuoju įvarčiu naujoje ekipoje.

Antrasis kėlinys taip pat buvo gana klampus ir jame šeiminikai įrodė savo pranašumą. 68-ąją minutę „Riterių“ gynėjams sužaidus nesėkmingai, pirmąjį Kule Mbombo smūgį Armantas Vitkauskas atrėmė, tiesa, nuo X. Auzmendi apsiginti nepavyko.

Mažai progų sukūrę svečiai po atliktų keitimų suaktyvėjo. Ebuka Onah ir Dmytro Bilonogas atliko tolimus smūgius, bet su jais susitvarkė Tomas Švedkauskas.