"Sūduva" priartėjo prie artimiausių konkurentų A lygoje

Pirmajai „SMScredit.lt A lygos“ trijulei ant kulnų minanti Marijampolės „Sūduva“ dar labiau priartėjo prie artimiausių konkurentų.

Marijampoliečiai išvykoje 20-ojo turo mače išvykoje 1:0 (1:0) įveikė „Kauno Žalgirį“, sumažindami deficitą nuo „Trakų“ bei Klaipėdos „Atlanto“.

Aleksandro Veselinovičiaus kariauna jau pačioje susitikimo pradžioje išsiveržė į priekį. Po Eligijaus Jankausko perdavimo Admiras Kecapas efektingai smūgiavo kulnu, kamuolys atsimušė į virpstą, kuri 9-ąją minutę Ernestas Veliulis pasiuntė į tuščius vartus.

„Sūduva“ sėkmingai gynėsi, tačiau pirmo kėlinio viduryje turėjo atlikti priverstinį keitimą. Vietoje traumą patyrusio Nermino Jamako į aikštę buvo mestas Predragas Pavlovičius.

Savo ruožtu „Kauno Žalgiris“ strigo paskutinėse atakų stadijose, o atakos smaigalyje žaidęs Andrius Velička buvo atidžiai prižiūrimas gynėjų.

Po pertraukos situacija pernelyg nepasikeitė: marijampoliečiai užtikrintai ir patys keliuose epizoduose buvo arti antro įvarčio, tačiau pavojingus „Sūduvos“ žaidėjų smūgius sugebėdavo blokuoti varžovai.

„Kauno Žalgiris“ suteikė progą debiutuoti baltarusiui Andrejui Lasiukui, o paskutinę mačo minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Stulga turėjo neblogą progą išlyginti rezultatą. Puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau perlaikė kamuolį, tad Ivanas Kardumas netrukus likvidavo susidariusį pavojų.

Kauniečiai nepasinaudojo proga pakilti iš turnyro lentelės dugno, savo ruožtu, „Sūduvą“ nuo trečioje vietoje skiriančio „Atlanto“ skiria vos du taškai.