„Sūduva“ pralaimėjo negirdėtam Ukrainos klubui

Turkijoje prakaitą liejanti Marijampolės „Sūduva“ Antalijos mieste sužaidė dar vienerias rungtynes pasirengimo cikle.

Ketvirtą poziciją praėjusiame A lygos sezone užėmę marijampoliečiai 0:1 (0:1) nusileido Oleksandrijos „Oleksandriya“ futbolininkams iš Ukrainos.

Savo šalies antros pagal pajėgumą lygos čempionai išsiveržė į priekį 12-ąją susitikimo minutę, kai varžovas tiksliai smūgiavo po pakelto kampinio.

Pirmame kėlinyje arti tikslo buvo Predragas Pavlovičius bei Nerminas Jamakas, tačiau legionierių bandymus atrėmė varžovų vartininkas.

Po pertraukos „Sūduva“ turėjo iniciatyvą, bet išlyginamojo įvarčio Aleksandro Veselinovičiaus treniruojama ekipa taip ir nepasiekė.

„Sūduva“: I.Kardumas, V.Slavickas, D.Isoda, A.Jankauskas, A.Švrljuga, M.Šoblinskas (46 min. P.Janušauskas), N.Jamakas, P.Pavlovičius, E.Veliulis, A.Kecapas, T.Radzinevičius.