"Sūduva" pakišo "Atlantą" po čempionišku volu

Įspūdingą pergalę Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo trečiojo iš eilės titulo link žygiuojanti Marijampolės „Sūduva“.

Šalies čempionai iškovojo didžiausią pergalę šiame sezone, rezultatu 9:1 (6:0) sutriuškindami jau pirmosiomis minutėmis kapituliavusį Klaipėdos „Atlantą“.

„Sūduva“ sužaidė fantastišką 26 minučių atkarpą, kurios metu pelnė net 6 įvarčius.

Pirmasis taikliu smūgiu džiaugėsi Aleksandras Živanovičius, netrukus tą padarė Semiras Kerla, Eligijus Jankauskas bei du sykius pasižymėjęs Mihretas Topčagičius.

Legionierius iš Austrijos nemažino apsukų ir antrame kėlinyje pelnė dar 3 įvarčius. Šiuo metu „Sūduvos“ puolėjas savo sąskaitoje turi 18 tikslių smūgių ir labai priartėjo prie rezultatyviausio čempionato žaidėjo – Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderio Tomislavo Kišo.

Vienintelį garbės įvartį „Atlantui“ pelnė pastaruoju metu neblogai rungtyniaujantis Bonfilscalebas Bimenyimana. Legionierius iš Burundžio 58-ąją minutę realizavo progą po Tado Labuko perdavimo.

„Sūduva“ iškovojo 14-ąją pergalę iš eilės ir iki trečiojo iš eilės čempionų titulo Marijampolės ekipai trūksta vos 3 taškų.