„Sūduva“ minimaliu rezultatu palaužė „Riterius“ © alyga.lt nuotr.

Dar vieną svarbų laimėjimą į savo sąskaitą įsirašė titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“.

Sauliaus Širmelio treniruojama komanda ir toliau nepatiria pralaimėjimo kartėlio – šį kartą 8-ojo turo susitikime namuose 1:0 (0:0) buvo nugalėti Vilniaus „Riteriai“.

Per pirmas 45 minutes sirgaliai aikštėje pamatė klampų futbolą. Sūduviečiai dažniausiai oponentams kėlė pavojų po pakeltų kampinių, o varžovai atliko keletą aštrių perdavimų iš kraštų.

Bene pavojingiausias epizodas prie „Riterių“ vartų kilo po to, kai iš aštraus kampo smūgiavęs Andro Švrljuga privertė Tadą Simaitį atmušti kamuolį.

Antrame kėlinyje marijampoliečiai kėlė kur kas daugiau kampinių, bet svečiams pavykdavo atsimušti. Lengviau „Riteriai“ galėjo atsidusti ir po to, kai Danielio Offenbacherio atliktas baudos smūgis skriejo visiškai greta tikslo.

Tačiau 69-ąją susitikimo minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Po tolimo Ivano Kardumo perdavimo daug erdvės netoli oponentų baudos aikštelės sulaukęs Semiras Kerla suklaidino varžovą bei įspūdingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Tiesa, akistatos pabaigoje „Riteriai“ turėjo gerą progą atstatyti pusiausvyrą. Po puikaus Donato Kazlausko perdavimo savo šansu nepasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Dominykas Kodzis – tada I. Kardumas smūgį atrėmė.

„Sūduva“ po šios pergalės su 22 taškais dar labiau įsitvirtino turnyro lentelės viršūnėje, lenkdama Vilniaus „Žalgirį“ jau 8 taškais.

„Riteriai“ su 5 taškais žengia 5-oje pozicijoje.