"Sūduva" Kipre sužaidė fantastiškas rungtynes (VIDEO)

Kipre stovyklaujanti Marijampolės „Sūduva“ šiandien sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes šioje šalyje. „Sūduviečiai“ susitiko su ne pagrindine sudėtimi žaidusiais FC „Ermis“ futbolininkais. Didžioji dalis varžovų žaidėjų buvo iki 21 metų amžiaus.

Rungtynės prasidėjo lygiu abiejų komandų žaidimu. Tiek “Sūduva”, tiek “Ermis” demonstravo pozicinį futbolą, tačiau futbolininkų veiksmuose netrūko klaidų. Jau rungtynių pradžioje Kirpo futbolininkai galėjo išsiveržti į priekį, kuomet greitos atakos metu prasivežęs „Ermis“ puolėjas smūgiavo į vartų skersinį.

Pirmasis įvartis į „Ermis“ vartus krito 18 minutę. Karolis Chvedukas smūgiavo iš toli, vartininkas kamuolį atmušė, tačiau prie jo pirmas suskubo „Sūduvos“ puolėjas Tomas Radzinevičius ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Prabėgus vos kelioms minutėms, rezultatas tapo lygus. Kipro futbolininkai prie marijampoliečių vartų kėlė kampinį, „Sūduvos“ gynėjai išsmūgiavo kamuolį iš baudos aikštelės, tačiau „Ermis“ futbolininko smūgis iš maždaug 18 metrų atstumo buvo tikslus.

Po praleisto įvarčio „Sūduvos“ futbolininkai pradėjo žaisti atsakingiau, labiau brangino kamuolį ir neskubėjo. Per likusį kėlinio laiką marijampoliečiai pelnė dar penkis įvarčius. Varžovai taip pat turėjo keletą pavojingų momentų prie „Sūduvos“ vartų, tačiau marijampoliečius gelbėjo vartininkas arba varžovams pritrūkdavo tikslumo.

Antro kėlinio metu „Sūduva“ pelnė dar keturis įvarčius ir iškovojo nesunkią pergalę prieš jaunuosius „Ermis“ futbolininkus. Antrame kėlinyje marijampoliečių gretose pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodę Edvardas Tamulevičius, Edvinas Puzara, Mindaugas Grigaravičius ir nuo rungtynių pradžios žaidęs Audrius Brokas.

Startinė „Sūduvos“ sudėtis: K. Timofejevas (63‘ J. Popiera), V. Bagdanavičius, I. Tsyvilko, M. Šoblinskas, M. Kovačevičius (63‘ E. Puzara), A. Vaskela, P. Kiselevskis, K. Chvedukas (59‘ D. Isoda), A. Brokas, C. Martinezas (46‘ M. Grigaravičius), T. Radzinevičius (46‘ E. Tamulevičius).

FC „Ermis“ 1-10 Marijampolės „Sūduva“

18‘ [0-1] T. Radzinevičius, 20‘ [1-1] „Ermis“ futbolininkas, 27‘ [1-2] K. Chvedukas, 31‘ [1-3] A. Brokas, 35‘ [1-4] M. Kovačevičius, 39‘ [1-5] K. Chvedukas, 43‘ [1-6] T. Radzinevičius, 58‘ [1-7] M. Grigaravičius, 60‘ [1-8] E. Tamulevičius, 76‘ [1-9] E. Puzara, 84‘ [1-10] A. Brokas.