„Sūduvą“ Kipre pasitiko ne tik karštis, bet ir lietus (VIDEO)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pirmadienį atvyko į Kipro sostinę Nikosiją, kurioje antradienį žais Čempionų lygos atrankos I etapo atsakomąsias rungtynes su vietos APOEL. Pirmąjį mačą savo aikštėje Lietuvos čempionai laimėjo 3:1.

Kipras futbolininkus pasitiko svilinančiu 36 laipsnių karščiu, tačiau po pietų „Sūduvos“ atstovai patyrė ir šioje Viduržemio saloje vasarą retai pasitaikantį reiškinį – nedidelį lietų.

„Labai gerai, kad yra tiesioginis skrydis, nes skrydžiai su persėdimais labai vargina, – kelionę apibūdino „Sūduvos“ vartininkų treneris Audrius Ramonas. – Čia sutikome tai, ko ir tikėjomės – labai didelį karštį. Bet tai nėra siurprizas, žinojome, kad taip bus.“

Po kelionės „Sūduvos“ žaidėjai pietavo, o vakare analizuos varžovų žaidimą ir surengs vienintelę savo treniruotę Nikosijoje prieš rungtynes su APOEL.

„Kaip visada Europos ar Čempionų lygoje, svečiams priklauso valandos treniruotė. Kažko daug ten nenuveiksi, bet reikės priprasti prie aikštės, kitokių kamuolių, pajausime, kaip veikia karštis, – pasakojo A. Ramonas. – Po to bus poilsis, o rytoj važiuosime į rungtynes, pо kurių keliausime į kitą etapą.“

„Sūduvos“ ir APOEL rungtynes Nikosijoje bus žaidžiamos liepos 17 d. 20 val.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos