„Sūduva“ antrajame kėlinyje palaužė „Šiaulius“ (VIDEO)

Marijampolės klubas sėkmingai tęsia aukščiau turnyro lentelėje esančių klubų medžioklę. Suvalkiečiai „SMScredit.lt A lygos“ XXX-ojo turo akistatoje svečiuose įveikė „Šiaulius“ 4:2 (1:2). Iškovojusi 13-ąją pergalę „Sūduva“ pakilo į 4-ąją poziciją, šiauliečiai pralaimėję 19-ąjį kartą užima 8-ąją vietą turnyro lentelėje.

Jau 4-ąją minutę rezultatyviame mače svarstykles į savo pusę buvo nusvėrę šiauliečiai. Edvinas Jasaitis visiškai laisvas sulaukė perdavimo šalia baudos aikštelės, komandos kapitonas netrukus surado Niko Tokičių, kuris pabėgęs nuo varžovo tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

„Sūduvos“ futbolininkai puikiai atakavo kraštais – nors Mariaus Šoblinsko bei Carloso Martinezo Aibaro smūgiai buvo netikslūs, sūduviečiai jau po keturių minučių atstatė pusiausvyrą. Įvartį po Mariaus Činiko perdavimo pelnė Giorgio Russo.

Vartininkams darbo taip pat netrūko. Greitos atakos metu Rokas Gedminas privertė Džiugą Bartkų nukreipti kamuolį už galinės linijos, savo ruožtu, lietuvio varžovas kitoje aikštės pusėje legionerius iš Moldovos Andrėjus Stinca puikiai komandą išgelbėjo po Valentino Baranovskio smūgio.

Komandos demonstravo atvirą futbolą, tad šiauliečiai 24-ąją minutę netruko pasinaudoti svečių gynybos linijos klaida. Titas Vitukynas atliko puikų perdavimą N.Tokičiui, kuris labai užtikrintai vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus - kroatas čempionate pasižymėjo jau 16-ąjį kartą.

Po praleisto įvarčio „Sūduva“ vėl suaktyvėjo, tačiau pirmajame kėlinyje įvarčių nepelnė. C.Martinezas Aibaras neišnaudojo net trijų dėkingų porgų išlyginti rezultatą, M.Šoblinsko bei Tomo Radzinevičiaus smūgiuotus kamuolius atrėmė A.Stinca, o Armino Vaskelos smūgis buvo netikslus.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai visiškai prarado kamuolio kontrolę ir marijampoliečiai netruko tuo pasinaudoti. 54-ąją minutę kamuolys atšoko maždaug 20 metrų nuo vartų M.Šoblinskui, kuris stipriu smūgiu nepaliko jokių vilčių A.Stincai.

Kėlinio viduryje šiauliečiai suaktyvėjo - T.Vitukynas atliko gerą perdavimą R.Gedminui, tačiau saugo smūgiuotas kamuolys skriejo pro šalį.

Pagirtinai žaidę „Šiaulių“ futbolininkai rungtynių pabaigoje pristigo jėgų. 76-ąją bei 81-ąją minutę svečiai surengė puikias atakas po kurių šios akistatos likimas buvo nulemtas. Pirmą kartą šiame mače komandą į priekį išvedė G.Russo, italas sulaukė puikaus T.Radzinevičiaus perdavimo ir tiksliai smūgiavo galva.

Tašką šiame mače padėjo ir taip pat dublį atliko M.Šoblinskas, jam rezultatyvų perdavimą atliko po keitimo aikštėje pasirodęs Mindaugas Grigaravičius.