"Sūduva" antrajame kėlinyje pakišo "Spyrį" po volu (VIDEO) © JumpStory nuotr.

Trečiąją iš eilės pergalę „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. Aleksandro Veselinovičiaus treniruojama ekipa parodė charakterį ir po įspūdingo antrojo kėlinio 5:1 (0:1) sutriuškino ketvirtąją nesėkmę paeiliui patyrusį Kauno „Spyrio“ klubą.

Dvikovos pradžioje šeimininkai užgulė varžovų vartus, kurie tik atsimušinėjo ir rengė pavienes bei nepavojingas atakas. Kai jau atrodydavo, jog kauniečių niekas nebegali padėti, savo meistriškumą parodydavo Modestas Stonys.

Nors po Vaidoto Šilėno galingo smūgio į tolimąjį vartų kampą, vartininką išgelbėjo tik keli centimetrai, kurių pritrūko „Sūduvos“ naujokui, tačiau dviejuose epizoduose M.Stonys puikiai išgelbėjo savo komandą. Tomas Radzinevičius ir Karolis Chvedukas jau tikėjosi išvysti savo pavardę įmuštų įvarčių grafoje, bet vartininkas atrėmė du pavojingus oponentų lyderių smūgius.

21-ą akistatos minutę nutiko itin netikėtas įvykių posūkis – vienas pirmųjų svečių apsilankymų varžovų baudos aikštelės prieigose baigėsi įvarčiu. Jevgenijus Morozas surado laisvą Marių Miškinį, gynėjas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau kamuolys klastinga trajektorija atsimušė nuo virpsto ir įskriejo į vartus. Džiugas Bartkus tam nebuvo pasiruošęs ir žaidimo įrankio nepasiekė.

Šeimininkai įsikūrė „Spyrio“ aikštės pusėje ir turėjo keletą gerų progų išlyginti rezultatą. V.Šilėnas kelis sykius nepataikė į vartų plotą, o kartą įspūdingu šuoliu, sugaudamas „Sūduvos“ futbolininko galva smūgiuotą kamuolį, kauniečius išgelbėjo M.Stonys.

Dešimt pirmųjų antrojo kėlinio minučių svečiai gana sėkmingai gynėsi, tačiau varžovų aikštės pusėje kurti atakų nesisekė.

Vis tik Suvalkijos tylą nutraukė. Po K.Chveduko baudos smūgio kamuolys pakeitė kryptį ir sudrebino vartų konstrukciją, o pakartotiniu bandymu V.Šilėnas smūgiavo virš vartų.

59 minutę šeimininkams pavyko įtvirtinti savo dominavimą. Po keitimo aikštėje pasirodęs Valentinas Baranovskis prasiveržė dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį į arčiau vartų, kur savo šanso tykojo Tomas Radzinevičius. Patyręs puolėjas nesuklydo ir išlygino rezultatą.

Nors po kelių akimirkų V.Šilėnas neišnaudojo auksinės progos, tačiau „Sūduvos“ gerbėjai netrukus vėl pašoko iš savo vietų. T.Radzinevičius privertė varžovą prasižengti kvailoje situacijoje baudos aikštelėje, o Maximiliano Ugge šaltakraujiškai realizavo baudinį.

Rungtynių pabaigoje svečiai atrodė tarsi mušami berniukai, kurių šeimininkai negailėjo. Suvalkiečiai, net ir pirmaudami, kovojo kiekviename metre ir trimis įvarčiais palepino sirgalius.

Po puikaus perdavimo pavyko pasižymėti V.Šilenui, savo progą, atlikęs tikslų smūgį į artimąjį vartų kampą, išnaudojo K.Chvedukas, o galutinį vinį į „Spyrio“ karstą įsegė dublį atlikęs T.Radzinevičius. „Sūduvos“ puolimo lyderis rezultatyviausių žaidėjų sąraše tik vienu įvarčiu atsilieka nuo Andrejaus Paniukovo.