Su „Wolves“ vos neprisižaidusi „West Ham“ ekipa kyla į pirmąjį „Premier“ lygos ketvertą © „Reuters“ nuotr.

Pirmadienio vakarą sužaistos dvejos „Premier“ lygos rungtynės.

Svarbią pergalę išvykoje iškovojo „West Ham United“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 palaužė „Wolves“.

„Plaktukai“ į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę, kuomet įspūdingą reidą surengęs Jesse Lingardas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

14-ąją minutę „West Ham“ jau pirmavo 2:0 po Pablo Fornalso tikslaus smūgio.

38-ąją minutę įvartį pridėjo Jarrodas Bowenas ir atrodė, kad mačo baigtis yra aiški.

Vis tik „vilkai“ pasiduoti lengvai neketino ir 44-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Leanderis Dendonckeris.

Šeimininkų viltis dar labiau pakurstė 68-ąją minutę Fabio Silvos tikslus smūgis.

Vis tik per likusį laiką „plaktukai“ daugiau įvarčių nepraleido bei iškovojo svarbius tris taškus, kurie leido komandai sugrįžti į pirmąjį „Premier“ lygos ketvertą.

„Everton“ 1:1 „Crystal Palace“