Su „Middlesbrough“ nesusitvarkę „Man Utd“ futbolininkai paliko FA taurę po 11 m baudinių serijos © JumpStory nuotr.

Penktadienio vakarą vykusios FA taurės rungtynės pateikė staigmeną. Antrame divizione rungtyniaujantis „Middlesbrough“ po 11 metrų baudinių serijos 1:1(8:7) nukovė „Manchester United“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje dominavo „Raudonieji velniai“. Jau 2 minutę Jadonas Sancho turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau po jo techniško bandymo kamuolys pataikė į skersinį.

Dar geresnė proga Rangnicko auklėtiniams išsiveržti į priekį buvo 20 minutę. Paulis Pogba buvo pargriautas priešininkų baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Vis gi, prie žymos stojęs Cristiano Ronaldo buvo netikslus. Jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Galiausiai šeimininkai sugebėjo pelnyti savąjį įvartį. Jadonas Sancho suklaidino gynėją ir smūgiu kaire koja nuginklavo priešininkų vartininką Joe Lumley.

64 minutę,  „Middlesbrough“ sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau tai jie padarė gan kontraversišku būdu. Duncanas Watmore prieš perduodamas kamuolį įvartį pelniusiam Mattui Crooksui akivaizdžiai sužaidė ranka, tačiau nei teisėjas, nei VAR taisyklių pažeidimo tame neįžvelgė ir kiek netikėtai rezultatas tapo lygus.

„Raudonieji velniai” ir toliau švaistė „auksines” progas. Ypatingą momentą pasižymėti turėjo Bruno Fernandesas. Portugalas perėmė kamuolį priešininkų baudos aikštelėje, tačiau nesugebėjo nukreipti jo į tuščius vartus. Jo smūgis skriejo į virpstą ir rezultatas išliko lygus.

Rungtynės kėlėsi į pratęsimą, o jo metu žaidimas buvo apylygus ir nei viena komanda neįrodė savo pranašumo. Galiausiai komandos stojo mušti 11 metrų baudinius.

Baudinių serijoje vietos klaidoms nebuvo. Iš viso buvo atlikta 15 taiklių smūgių paeiliuj. Deja, šešioliktasis buvo netikslus. „United“ akademijos auklėtinis Anthony Elanga nesugebėjo nuginkluoti priešininkų vartininko ir „Raudonųjų velnių“ žygis FA taurės šešioliktfinalyje.