Su lietuviais apšilęs E.Džeko nulėmė "Man City" pergalę (VIDEO, lentelė) © Eurofootball.lt
"Premier" lygos rungtynėse "Manchester City" komanda išvykoje 2:1 išplėšė pergalę prieš WBA. Nugalėtojams pergalę nulėmė puikią sportinę formą demonstruojantis puolėjas E.Džeko.

Kitame mače „Manchester United“ komanda savo aikštėje 4:2 (2:1) nugalėjo „Stoke City“ futbolininkus. Šiose rungtynėse trimis įvarčiais pasižymėjo Wayne'as Rooney. Tiesa, vieną jis įmušė į savo vartus.

11 minutę „Stoke City“ išsiveržė į priekį, po W. Rooney įvarčio į savo vartus. Tačiau netrukus futbolininkas savo klaidą ištaisė ir išlygino rezultatą. Besibaigiant kėliniui Robinas van Persie išvedė „Manchester United“ į priekį 2:1.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui aikštės šeimininkams trečiąjį įvartį pelnė Danny Welbeckas. 59 minutę skirtumą sušvelnino Michaelas Kightly.

Tačiau 65 minutę dar vieną įvartį įmušęs W. Rooney nubraukė „Stoke City“ viltis pakovoti bent dėl lygiųjų.

Rezultatai

„Fulham“ - „Aston Villa“ 1:0

84 min. (1:0) C. Bairdas

„Swansea“ - „Wigan“ 2:1

65 min. ( 1:0) P. Hernandezas
67 min. (2:0) Michu
69 min. (2:1) E. Boyce

„West Bromwich Albion“ - „Manchester City“ 1:2

67 min. (1:0) S. Longas
80 min. (1:1) E. Džeko
90 min. (1:2) E. Džeko

„West Ham United“ - „Southampton“ 4:1

46 min. (1:0) M. Noble
48 min. (2:0) K. Nolanas
63 min. (2:1) A. Lallana
72 min. (3:1) M. Noble (11 m. baudinys)
87 min. (4:1) M. Maiga

„Liverpool“ - „Reading“ 1:0

29 min. (1:0) R. Sterlingas