"Stuttgart" eliminuotas iš kovos dėl Vokietijos taurės © Eurofootball.lt
Vokietijos taurės varžybų ketvirtfinalyje staigmeną pateikė kiek anksčiau Valdo Ivanausko treniruotas Jenos "Carl Zeiss" klubas - antrojo diviziono komanda iš tolimesnės kovos pašalino Bundesligos čempionus "Stuttgart".

Štutgarte vykusioje dvikovoje po dviejų kėlinių rezultatas buvo 1-1: ilgą laiką atsilikinėję šeimininkai lygybę atstatė tik 80-ąją minutę, kuomet pasižymėjo M. Gomezas.

Tas pats Vokietijos rinktinės puolėjas išvedė savo komandą į priekį pačioje pratęsimo pradžioje, kai galva į vartus nukreipė Yildiray`aus Bastürko perdavimą. Svečiai nepasidavė ir 120-ąją minutę po grubios "Stuttgart" dublerių vartininko Sveno Ulreicho klaidos išlygino rezultatą.

Abu klubai sėkmingai mušė baudinius iki ketvirtojo šeimininkų bandymo, kada Antonio da Silvos smūgis praskriejo virš skersinio. Lemiamą baudinį "Carl Zeiss" ekipai pelnė Torstenas Ziegneris.

Tuo tarpu pastaruoju metu sėkmingai pergales renkantis "Borussia" klubas nesunkiai pateko į taurės pusfinalį - Dortmundo vienuolikė namuose 3-1 nugalėjo antrojo diviziono atstovus "Hoffenheim".

Statistika

"%c00027" 2 - 2 "Carl Zeiss"
(baudinių serija: 4 - 5)
31' [0 - 1] Tobias Werner
80' [1 - 1] Mario Gomez
95' [2 - 1] Mario Gomez
120' [2 - 2] Robert Müller

"%c00100" 3 - 1 "Hoffenheim"
20' [1 - 0] Giovanni Federico
23' [2 - 0] Tinga
38' [2 - 1] Francisco Copado (11 m.)
54' [3 - 1] Mladen Petric