"Stuttgart" devynių įvarčių mače įveikė "Werder" © Eurofootball.lt
Įspūdingą pergalę šeštadienį iškovojo Vokietijos pirmenybių čempionai "Stuttgart", net 6-3 sutriuškinę Brėmeno "Werder" klubą, kuris nuo "Bayern" futbolininkų atsilieka jau septyniais taškais.

Varžybose Štutgarte "Werder" netgi pirmavojo – 9-ąją minutę po M. Rosenbergo perdavimo smūgiu galva pasižymėjo H. Almeida, tačiau jau po dešimties minučių prabilo "hat-tricką" šiame mače pelnęs "Stuttgart" atakų lyderis M. Gomezas, kuris gavęs perdavimą kulnu iš Cipriano Maricos apžaidė "Werder" vartininką ir išlygino rezultatą.

Prieš pertrauką Vokietijos rinktinės puolėjas antruoju tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Brėmeno futbolininkams pavyko atstatyti pusiausvyrą 62-ąją minutę, kai įvartį iš toli dėka rikošeto pelnė varžovų gynėjų dėmesio nesulaukęs S. Boenischas.

Netrukus Gottlieb-Daimler stadione susirinkę sirgaliai vėl džiūgavo, kai du įvarčius per pora minučių pelnę "Stuttgart" futbolininkai ko gero nulėmė mačo baigtį. Tiesa, rungtynių pabaigoje gerą formą pastaruoju metu demonstruojantis M. Rosenbergas buvo sušvelninęs rezultatą, tačiau varžovai atsakė dar dviem įvarčiais ir taip galutinai sugniuždė svečius iš Brėmeno.

Gerus rezultatus po žiemos pertraukos demonstruojantis Miuncheno "Bayern" klubas 2-0 pranoko "Karlsruher", o pasižymėjo du brangiausi vasaros pirkiniai: pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės krašto į tolimąjį vartų kampą pasižymėjo rezultatyviausias lygos futbolininkas L. Toni (14 įvarčių), o antrojo kėlinio pradžioje savo kelyje link vartų penkis varžovus apžaidęs F. Ribery užtvirtino šeimininkų pranašumą.

Rezultatai

"%c00100" 1 - 1 "%c00105"
45' [1 - 0] Sebastian Kehl
50' [1 - 1] Marco Pantelic

"%c00001" 2 - 0 "%c00342"
41' [1 - 0] Luca Toni
64' [2 - 0] Franck Ribery

"%c00011" 3 - 0 "%c00309"
17' [1 - 0] Christian Gentner
19' [2 - 0] Marcelinho
76' [3 - 0] Marcelinho

"%c00210" 0 - 2 "%c00015"
23' [0 - 1] Gustavo Antonio Varela
74' [0 - 2] Halil Altintop

"%c00027" 6 - 3 "%c00016"
9' [0 - 1] Hugo Almeida
20' [1 - 1] Mario Gomez
43' [2 - 1] Mario Gomez
62' [2 - 2] Sebastian Boenisch
65' [3 - 2] Mario Gomez
66' [4 - 2] Jeronimo Cacau
77' [4 - 3] Markus Rosenberg
85' [5 - 3] Per Mertesacker (į savo vartus)
87' [6 - 3] Jeronimo Cacau

89' Per Mertesacker ("Werder") pašalintas iš aikštės

"%c00258" 1 - 1 "%c00101"
7' [1 - 0] Ivica Grlic
20' [1 - 1] Victor Agali

"%c00257" 1 - 1 "%c00010"
49' [1 - 0] Faton Toski
67' [1 - 1] Mimoun Azaouagh