"Stumbro" nepralaimėtų rungtynių serija nutrūko Klaipėdoje

Klaipėdos „Atlantas“ šio sezono „SMScredit.lt A lygoje“ ir toliau nepalieka vilčių Kauno „Stumbrui“, kurio penkerių nepralaimėtų rungtynių serija tapo istorija.

Atlantiečiai 15-ojo turo mače namuose po greitų dviejų įvarčių nepaliko vilčių Laikinosios sostinės klubui – 2:0 (2:0).

Pirmą mačo progą sukūrė svečiai: po Abdulo Basito perdavimo Nerijus Mačiulis paliko kamuolį Giorgio Russo, kuris įsiveržė į baudos aikštelę, iššoko prieš vartininką, bet į vartus nepataikė.

Netrukus šeimininkai atsakė tikru atakų škvalu, kuris jau 7-ąją minutę buvo vainikuotas pirmuoju įvarčiu. Po toli išmušto kamuolio Rokas Gedminas vėl pademonstravo savo greičio savybes ir, pabėgęs nuo varžovo, pergudravo vartus palikusį Aleksandrą Sikorskį. Puolėjo pozicijoje rungtyniavęs futbolininkas pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Po kelių minučių R. Gedminas vėl atitrūko nuo oponento, įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau smūgiavo į vartininką.

Visgi 21-ąją minutę „Atlantui“ pavyko dar kartą pasinaudoti skyle varžovų gynyboje. Olegas Dmitrijevas „Stumbro“ baudos aikštelės prieigose turėjo pernelyg daug laisvės ir nedelsdamas smūgiu kaire koja nuginklavo A. Sikorskį.

Antroje kėlinio pusėje šeimininkai taip pat turėjo iniciatyvą, o svečiai atsakė pavojingu tolimu A. Basito smūgiu, skriejusiu šalia vartų.

Kauno klubas į aikštę metė Klaudijų Upstą, kuris paaštrino žaidimą dešiniajame krašte. Buvęs „Atlanto“ saugas Robertas Vėževičius taip pat žaidė aktyviai – keli futbolininko smūgiai skriejo šalia vartų.

Visgi klaipėdiečiai, antrame kėlinyje nors ir nesukūrę daug įsimintinų momentų, užtikrintai išlaikė pranašumą ir iškovojo dešimtą pergalę šiame sezone.